Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Most hogy kezd lecsengeni a...

Most hogy kezd lecsengeni a vírus, szerintetek visszaállnak/csökkenek az ételek árai?

Figyelt kérdés
Személyes példa: Ha ritkán kaját rendeltem akkor Don Pepeből rendeltem Milánói sertésbordát évek óta, 2590 forint volt. Most jelenleg 3590 forint. Csak szerintem nem reális ez az emelés mikor a legnagyobb nyereséget ezek a cégek vírus alatt termelték? (Hozzá teszem, hogy már akkor is meg volt emelve mikor a kedvezményes 5%os áfa volt, most hogy 27%os kíváncsi leszek emelnek-e még)

2021. aug. 6. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha az emberek nem vennék meg ennyi pénzért ,akkor nem lenne ennyi.De megveszik,akkor minek adnák olcsóbban.Sok boltban egyébként már egyre több leértékelést lehet találni,mert rájöttek,hogy az emberek nem fizetnek bizonyos termékekért annyit amennyit ők szeretnének érte kapni.Így kénytelenek leértékelni.Leértékelés alatt azt értem,hogy az irreálisan magas árat csökkentették elfogadható értékre,ami egyébként még mindig nem olcsó.
2021. aug. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem fog csökkenni az élelmiszer ára. Ezt nem csak az éttermekre, hanem az alapanyagokra is értem , és ez a kettő szorosan összefügg.

Sőt,mondok jobbat: csak drágább lesz ennél.

2021. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Kizárt dolog, sőt, még jobban emelkedni fognak.

Már learatták a búzát, sokkal többért adták mázsáját, mint tavaly, de meredek emelkedés látható a többi takarmány árán is. A töret búzáért sorba állnak az baromfitartók.

Szerinted mi követezik a takarmány árak meredek növekedéséből?

2021. aug. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Benzinár is az egekben van
2021. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezd lecsengeni? Még most fog vissza jönni ha lemegy a nyári szezon.
2021. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Csak egy olyan időszakot mondj, amikor bármi is olcsóbb lett ebben a k'rva országban. Még akkor is drágulnak a késztermékek, amikor a benzin és a búza ára csökken, mert csak. Mindig van valami kifogás, és mindig a vásárló issza meg a levét. Ne is reménykedj, a "drágul" igének okkal nincs ellentéte a nyelvünkben. Semmi sem lesz olcsóbb, soha.
2021. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!