Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen olcsó és finom ételek...

Milyen olcsó és finom ételek vannak, amiket egyszerű elkészíteni és egészségesek?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem külön, ezért el kell kezdenem magamra főzni. Olyannal például már kísérleteztem, hogy KFC-csirke házilag, ami nagyon finom tud lenni. Egyébként a magyar ételek többségét kicsit egyhangúnak találom, ezért szeretnék megtanulni más országokból származó finom ételeket elkészíteni (pl. nagyon szeretem a szecsuáni vagy a vietnami konyhát), vagy a magyar ételeket feldobni olyanokkal, mint például gyömbér vagy szójaszósz, lehetőleg minél olcsóbban. Tud valaki ehhez tippeket adni?
2021. szept. 1. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Szezámmagos csirke, pirított tésztával


Currys tejszínes csirke bulgurral/rizzsel


Édes-savanyú mártás szintén valamilyen husihoz


Sütőben sült csirkecomb ,vele sült zöldségekkel

2021. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

Olcso es finom es egeszseges? Ez igy nem jo koktel! Ami olcso, az vagy nem jo, vagy egyaltalan nem egeszseges.

Finom lehet olcso, de ettol meg ritkan egeszseges.

Ami egeszseges, az sajnos nem olcso ... probalj a mennyisegen sporolni es ne a minosegen.

2021. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Vöröslencse dahl kukoricával és bulgurral. Olcsó, 15 perc alatt megvan és egészséges.
2021. szept. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!