Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudnátok nekem könyveket...

Tudnátok nekem könyveket ajánlani amik finom egészséges recepteket írnak le? Mondjuk leírná, hogy milyen receptekből mennyit választhatnék ki ( mennyi arányban legyen hús, hal, zöldség stb) egy héten és kategóriák között lenne sok választék.

Figyelt kérdés
Nem diéta és nem is fogyókúra érdekel , csupán egészséges étkezés és konkrét receptek, nem csak az, hogy miből milyen arányban egészséges enni, mivel általában ugyanazok a kaják jutnak eszembe egy idő után és nem csak magát az alapanyagokat akarom lecserélni ( pl fehér rizs helyett barna rizs). Jó ha minél változatosabb és nagyon sok recept van benne.

2016. jan. 23. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Ez most komoly?!

Az internet korában, úgy, hogy rendelkezel internet hozzáféréssel, te itt kérsz könyvtanácsokat, ahelyett, hogy bármelyik keresőbe beírva 2-3 kulcsszót, válogatnál a kb. 1 000 000 kapott találat között?!

2016. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Elsősorban a vegetáriánus, vegán könyveknél nézelődj ez esetben, ott nagy hangsúlyt fektetnek minderre, amit írtál. Szinte mindenhol le van írva minden összetevő, tulajdonságaival, értékeivel, vitaminokkal, mindennel, az ételeknél pedig kalóriável.
2016. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
2015 van, heló.
2016. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, ismerem a modern kor technikáit, csak mire 5 ezer könyvön átrágnám magam, gondoltam HÁTHA tud valaki segíteni. Mert azok között amit néztem , egy se volt ilyen. De úgy látom csak degeneráltak vannak itt... Köszönöm a #2-esnek aki segítő szándékkal írt. Egyébként már 2016 van :)

Valaki konkrét könyvcím, ami neki bevált és olyasmi amit leírtam?

2016. jan. 23. 23:51
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyébként a tanácsot, de olyasmit keresnék, amiben minden étel benne van, húsok és hal receptek is. Meg a vegán receptek között meg még az állati eredetű ételeket is kerülik.Tehát a tojást és a tejtermékeket is. Sok könyvet találtam ahol részletesen leírják, hogy miből milyen arányban érdemes enni meg mik miért jók, de nekem inkább egy konkrét receptkönyv kell, amiből össze tudom állítani mondjuk a heti étkezésem.Nagyban megkönnyítené a dolgom.Köszönöm
2016. jan. 24. 00:17
 6/10 lencsefőzelék ***** válasza:
76%
2016. jan. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Kedves(?) Kérdező!

"De úgy látom csak degeneráltak vannak itt... "

Ne ítélj, hogy ne ítéltess!

Ugye ismered a viccet az autópályáról a sofőrről, akivel minden "degenerált" szembe megy?

2016. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Ne legyél már életképtelen az istenb#sszon meg.

Tanuld meg használni a google-t, sok problémád meg fogja oldani.

2016. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok leállni senkivel veszekedni, meg vitatkozni mivel csak egy normális kérdést raktam fel, amire normális válaszokat vártam. A degeneráltat arra írtam, hogy 8 válaszból, 2 db normális választ kaptam, akiknek köszönöm, ( lencsefőzelék és a #2-es válaszolónak). A többiek mást sem csinálnak, mint lehordanak, életképtelennek bélyegeznek és azt kérik használjam a google-t. Igen, én is be tudom írni, hogy egészséges étkezés meg receptkönyv, de annyi meg annyi receptkönyv van, hogy nem biztos,hogy azokat adja ki , amit pont én keresnék, ezért gondoltam, hátha valaki jobban benne van a témában és tud konkrét könyveket ajánlani nekem. Szomorúan tapasztalatom, hogy ennyire nem bírnak normális hangnemben megszólalni az emberek embertársukkal, és inkább belekötnek, mint sem segítő választ adnának.( Tisztelet a nagyon ritka kivételnek). Ezzel le is zárnám a vitát, ha esetleg van még normális komment, ami a kérdésemre ad választ, és nem sértegetni próbál, annak köszönöm.
2016. jan. 24. 13:51
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg ugye van az a mondás, hogy akinek nem inge, ne vegye magára. Természetesen nem azokra írtam, akik normálisan válaszoltak nekem.
2016. jan. 24. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!