Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi miatt van az hogy megszenve...

Mi miatt van az hogy megszenvedem ezeket a kajákat, büdöset alkotok tőlük?

Figyelt kérdés

Ha hüvelyeseket eszem, borzasztóan fáj mostanában a hasam utána. Ha húst eszem, akkor rettenet büdöset kakilok sajnos.


Koliban lakom és a suliban szoktam a menzán enni, első héten is ilyen ételek voltak (2x husi, 1x borso, 1x káposzta), de hétvégén is husit ettem és bocsánat a szóhasznalatért, de nagyon szagosat kakilok. És ez így koli első napjain mikor még ismerkedem a lakótársakkal picikét kínos is.


Gondolkoztam hogy esetleg idegesség a koli miatt, stressz miatt de hát amiatt nem tartom valószínűnek.


Mi állhat ennek a hátterében ha nem a kaja? Reggelire tojást eszem általában vagy zabpelyhet.

(N/19)



2021. szept. 5. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem más sem alkot ibolyaillatút. A kaka büdös.

Ha nem akarod, hogy az egész emelet szagolja, akkor ahogy kinyomod, lehúzod.

Nem kell félórát a bűzölgő kupac fölött üldögélni mint egy kotlósnak.

A puffadásra meg vegyél Dipankrint ( recept nélkül kapható) és a neked “gázos” kaják előtt vegyél be egy szemet. Minden gondod megoldódik.

2021. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De igen, nagyon is befolyásolja a stressz az emésztést.


Ilyenkor elég nagy öngól (száraz)hüvelyesekkel terhelni az emésztőrendszert, amit még normál esetben, kiváló emésztés, és szakszerű ételkészítés esetén is a legnehezebben emészt meg a szervezet.

Plusz ha mondjuk menzás, akkor másképp is főzhetnek, mint amit megszoktál.

Pl otthon sokaknál szokás a szárazhüvelyesek első főzővizét leönteni, ezt egy menzán 100%, hogy nem fogják megcsinálni, mert kirúgnák a szakácsot. Tojás, káposzta, dettó... legendásan büdöseket lehet tőle fingani is, meg szarni is.

2021. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!