Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Samyang Buldak Carbonara...

A Samyang Buldak Carbonara Ramenből készlethiány van most mindenhol?

Figyelt kérdés

A Samyang ramenekből érdekes mindegyik van mindenhol kivéve a rózsaszín csomagolású ami a kedvencem épp. Sokszor láttam több kínaiban is de mostanában egyik kínai boltban se látom ezt pont, pedig több samyangos ramen van kivéve ezt. Pont nemrég mondtam magamnak, hogy de jó hogy ez mindig van ebben a boltban (2 közeli kínaiban is volt szinte mindig) és pont egy ideje sehol nem látom. Hogyhogy pont a rózsaszín nincs most míg a többi van? A többi nem ízlik annyira mint ez. Szerintetek lesz valakikor még ismét készleten? Hiányzik.:( Vagy 6 kínai boltot lestem meg csak emiatt, de ahol ez a fajta leves van, pont a rózsaszín nincs ott se.

[link] <---erre gondoltam.



2021. szept. 24. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Az utóbbi hetekben, hónapokban nem jártam arra, de a belvároshoz közel az egyik legjobb ramenválaszték a Rákóczi téri kínai szupermarketben van, ott próbáltad? Általában szokott lenni, ha ott sincs, akkor lehet tényleg épp hiány van.


Meg persze a Dunapanda a másik biztos lelőhely.

2021. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom merre laksz, a 13. kerület Gömb utcában van egy cuki kínai kisbolt, 450 ft/darab áron árulják, van belőle egy csomó mindig. Én is nagyon szeretem, a sajtos és a carbonara a kedvencem :)
2021. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!