Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Meddig állnak el bizonyos...

Meddig állnak el bizonyos élelmiszerek?

Figyelt kérdés
Felbontás után meddig jó a párizsi,téliszalámi(felvágottak),ketchup,mustár meg az ilyen dolgok?
2021. szept. 26. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Párizsi pár nap. Téli szalámira 2-3hetet mondanék, hacsak nincs ráírva, hogy felbontás után meddig. Most a szeletelt téli szalámira gondoltam, azt a hűtőben tartom természetesen a párizsi is. Kechupot és mustárt én elég sokáig használom felbontás után, akár 2-3hónap.
2021. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy sorolod ezt a négy terméket, mintha akármilyen köszönőviszonyban lenne a felhasználhatósági idejük.


Párizsi 2-3 nap. Téliszalámi 4-5, ha rúdban van lefóliázva, akkor pár hét. Ketchup, mustár sok hónapig felbontás után is.

2021. szept. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem azért soroltam így mert bármi köze lenne egymáshoz.Azért soroltam mert olyan ételekre lennék kiváncsi meddig jók amikre nincs rá írva,hogy felbontás után meddig használható?!

És ezek pont olyanok...

2021. szept. 27. 07:53
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

"Nem azért soroltam így mert bármi köze lenne egymáshoz."

Akkor mit akar jelenteni a "meg az ilyen dolgok"? Milyen?

2021. szept. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megegyszer leirom.....Amikre nincs ra irva,hogy felbontas utan meddig jo.Nem tudom ezen mit nem lehet erteni.De ha csak kotekedni tudsz minek irsz ide???
2021. szept. 28. 09:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Amikre nincs ra irva,hogy felbontas utan meddig jo.Nem tudom ezen mit nem lehet erteni"

Azt nem lehet érteni, hogy ebbe a kategóriába rengeteg féle élelmiszer tartozhat, amik eltarthatósága köszönőviszonyban sincs egymással.

Erre, amit írtál, a válasz kb annyi, hogy valahol pár nap és egy év között. Csak ugye ezzel aligha vagy kisegítve...

2021. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!