Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol érdemes pástétomot venni?

Hol érdemes pástétomot venni?

Figyelt kérdés

Google most nem annyira a barátom, leginkább házilag készítős recepteket ad be, meg a Culinaris termékeit, mást nem nagyon.


Szóval egyszer ettünk - ajándékba kaptuk - szarvasgombás kacsa rilette-et. Sajna az egyszeri dolog volt, nem beszerezhető, de tök szívesen ennék hasonlót, kacsa vagy liba rilette, pástétom, vagy hasonló kenyérre kenhető finomságot.

Nyilván az igazi gourmet minőség drága, ezt én is tudom, nem is engedhetem meg magamnak huszonezrekért, de néhány ezer forintot szívesen rászánnék. A boltokban mindig felkapom a fejem, ha kicsi csatosüveges akármit látok, de eddig még nem volt szerencsém. :D

Tudnátok valami finomat ajánlani?


Az Orsi terrine-eit láttam egyszer cba-ban, vajon ez ehető minőség?

[link]


2021. dec. 11. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az Orsi pástétomok nem épp a Culinaris minőséggel vetekednek :D


A Fény utcai piacos A Sonkás nevű helyen szokott lenni, általában francia import, jobb minőségű, mint a Culinaris. Súlyra megy, így annyit kérsz és fizetsz amennyit szeretnél.

2021. dec. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a Hamé pástétomok is ízlenek, de találtam neked egy linket:


[link]

2021. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
2-es vagyok. Lemaradt, hogy pont van a szarvasgombás kacsapástétom is azon a linken. Erre gondoltál? Megrendelhető.
2021. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1, Köszönöm a tippet! Átnyálaztam az oldalt, de nem találtam ott ilyesmit, érdemes lehet elnézni személyesen vajon, bővebb a választékuk?


2, Szeretem a hamés májkrémeket, de most egy kicsit... kulinárisabb élményre gondoltam, mint egy random májas. :D Köszönöm a linket neked is, körbenézek!

2021. dec. 11. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét az Aldi/Lidl-ben - ilyenkor karácsony előtt vannak Gourmet sorozatban ilyen termékeik - csini kis csatos üvegekben.
2021. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tutira van most:


[link]

2021. dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

És ilyen szokott lenni az aldiban:


[link]

2021. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sparban kiszolgàlópzltban ill auchan nemzetközi cuccok ill. prèmium hütôs cuccok kôzt is van
2021. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!