Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik csípős ketchupot...

Melyik csípős ketchupot érdemes megvásárolni, ami tényleg csípős?

Figyelt kérdés

Számos ketchupra rá van írva, hogy csípős, azonban nagy többségük csak névleg csípős (sajnos). Mivel nem vagyok gazdag, hogy minden ketchupot megvegyek és végigkóstoljak, amire ráírták, hogy csípős, így megkérdezlek titeket, hogy a tapasztalataitok alapján mely ketchupokat ajánljátok megvételre, amik tényleg csípősek.


A konstruktív válaszaitokat előre is köszönöm!



2021. júl. 30. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Elöször is gondolom, a legtöbb embernek csípös, csak te vagy nagyon hozzászokva az erös ízhez, ezért nem találsz neked megfelelöt.

Megoldás az, hogy a ketchupba keversz olyan erös paprikát/chilit, ami neked is elég csípös, és jól elkevered benne.

2021. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Univerből a csípős vált be, illetve a Globusból az Extra csípős.
2021. júl. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az aldis.
2021. júl. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1:


Kizárt. Alig eszek csípőst (évente jó, ha egyszer eszek). Ha nem tudsz konstruktívan hozzászólni inkább ne böfögj ide hülyeséget.


Ott van például a Penny Market saját márkás csípős ketchupja. Igazi pénzkidobás volt. Ahogy később neten olvastam eddig mindenkitől semmi csípősség nincs benne.


Elolvasva mit raktak a ketchupba, nem csodálom, hogy senkinek sem csíp, igazi műízt tettek bele.

2021. júl. 31. 08:30
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

AZ 1-es vagyok, nem értem, miért kötözködsz velem!

Ha nem elég csípös a ketchup, amit veszel, akkor tegyél bele chiliport - én isígy szoktam.

2021. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5: Mert nem a kérdésre válaszoltál. Elegem van már az olyan válaszokból, amik nem direktbe a kérdésre válaszolnak.


Nem azt kérdeztem mivel turbózhatnám fel egy ketchup csípősségét, hanem azt, hogy melyek az olyan ketchupok, amik annyira csípősek, hogy nem igényelnek semmiféle hozzáadagolást.

2021. júl. 31. 18:06
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Bocs, de nekem a kapható ketchupk többsége túl csípös, ezért akartam másként segíteni, de ha ennyire zavar, akkor elnézést, többet nem teszem.
2021. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Pokol Tüze nevű ketchup elég csípős, de ugye nem vagyunk egyformák.
2021. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!