Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Érdemes a maradokapénzemnél...

Érdemes a maradokapénzemnél blog tesztjei alapján kiválasztani a megfelelő márkát?

Figyelt kérdés

gondolok itt arra, hogy sokszor a legolcsóbbat jobbnak hozzák ki mint a legdrágábbat, ti használjátok?


[link]


[link]



2022. jan. 9. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Én a saját agyamat használom. Persze igazad van, a többségnek olyan nincs.
2022. jan. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Azt kell mondjam hogy aki nagyon nincs rászorulva a számolgatásra az ne betegítse meg magát ilyen filléreskedős szarságokkal.

Én sem keresek jól átlagban, de ami kell megveszem, jobb a lelkemnek is, és fiatalabb már nem leszek, de még elég fiatal vagyok ahhoz hogy ha megelégelem ezt a forintos szar életet, akkor külföldre meneküljek.

2022. jan. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Én sem. Ez a blog egy egyszerű blog, sem nem tudományos, sem nem szakértő (sem táplálkozástanilag, sem építészetileg, sem semmiben), egyedül a blogírás megy neki jól.

Szerintük attól hitelesek, hogy havi 140ezer olvasójuk van havonta. Bocs, ez nem szakmai szempont. Szintén nem tűnik szakmainak, hogy "Az ügyfeleink megbízásából írt cikkeinkért is kizárólag mi vagyunk felelősek, így csak független, nem befolyásolt információkat közlünk." - vagyis pénzt kapnak azért, amit írnak, nyilván nem befolyásolja senki és semmi, főleg nem a pénz, amiből élnek (miért jutott most hirtelen eszembe az állami közbeszerzések nyertesei...nem is értem). Aha, teljesen hihető, hiszen a pénz még soha nem befolyásolta az influenszerek véleményét 😁😁😁


Szintén nem szakmai, hogy a tesztelés szubjektiv, és laikus, magánemberek végzik, de az adatok összegzése a fizetett blogiró dolga.


Engem pl. sokkal inkább érdekelne, hogy a cimkén-zacskón feltüntetett adatok valósak-e, pl. sótartalom vagy szénhidrát tartalom valóban annyi-e, amennyit irtak? És az egészet azzal kezdeném, hogy a 300 gramm nem csak 270 vagy 310? És mikro-szennyeződés található-e a csomagban? És még ezer egyéb, amit ez a blog meg sem említ.

Ja, akkor nem az aldi nyer, hanem az, aki egy fillért nem fizetett a blog tartalomért? Ooooopszzz...

Ennek a blognak a szinvonala kb Micike influencerével azonos, aki jópénzért hajlandó nyaralni menni a Zimmerferi motelbe és jó véleményt ír róla.

2022. jan. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Isti22 ***** válasza:
73%

Érdemes figyelembe venni az ajánlásukat, de ahogy a többiek is céloztak rá, teljesen másra hagyatkozni nem érdemes (akkor sem, ha szakértőkről van szó).


Ha a legfinomabb vajas popcornra vágynék és ez van olyan fontos nekem, hogy időt és energiát szánjak a kiválasztására, akkor valószínűleg kipróbálnám az ajánlásukat.

2022. jan. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Én szoktam olvasni és megfontolom. Viszont figyleembe veszem hogy mások a prioritásaim és igényeim
2022. jan. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Sokszor nekem jobban izlik mas (miutan kipróbáltam tobbet), mint amit kihoznak győztesnek..csak miattuk nyilván nem eszem azt
2022. jan. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!