Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van itt olyan aki mentes...

Van itt olyan aki mentes ételeket csak passzióból fogyaszt? Tehát nem azért mert emésztőrendszeri betegsége van, hanem mert szerinte divatos?

Figyelt kérdés
Tehát nem táplálkozási problémák miatt hanem csak úgy.
2022. jan. 15. 10:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
56%
19. Elvileg a csokiban is van tej, tehát simánkipattoghat tőle ha érzékeny rá.
2022. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
73%
Igen, kedves kérdező, ez a lényeg. Ugyan hadd döntsék már el az emberek a saját tapasztalataik alapján, hogy esznek-e bizonyos ételeket vagy sem. Az hogy valaki mandulatejjel issza a kávéját tehéntej helyett, mert a tehéntejtől kipattog, neked ne fájjon.
2022. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
73%
Bár én nem passzióból hanem IR miatt,de mandulatejjel iszom a kávét, szerintem teljesen jó. Inkább magában natúran van más ízük ezeknek a "tejeknek" de ételben, süteményben észre se venni.
2022. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én mondjuk jobban szeretem növényi tejjel a kávém. A kedvencem a mandula, a kókusz és a mogyoró “tej”.
2022. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!