Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van itt olyan aki mentes...

Van itt olyan aki mentes ételeket csak passzióból fogyaszt? Tehát nem azért mert emésztőrendszeri betegsége van, hanem mert szerinte divatos?

Figyelt kérdés
Tehát nem táplálkozási problémák miatt hanem csak úgy.
2022. jan. 15. 10:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%
Vagy állatvédelmi okokból
2022. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
31%
Hajjaj. Parizer, reggeli ital... Az Istenek hála lesz majd egy kis csirhefarhát 2,8%-os tejjel 4 hónapig.
2022. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nem fogják bevallani. Az ilyenek többsége ugyanis öndiagnosztizálja magát, hogy ő már pedig glutén/laktóz, stb. intoleráns lehet, ezért kizárja az étkezéséből ezeket a dolgokat. Nekem is van ilyen ismerősöm, és kb. a nyakamat merném tenni rá, hogy valójában más problémája van, csak orvoshoz persze nem megy el, mert ő okos, kiguglizta, meg jutubon is megnézte már valami csodadoki videóit a témáról.

Igazából nincs ezzel gond, felőlem ehet, amit akar.

2022. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%

Nem divatból,de többnyire ki szoktam próbálni új dolgokat.

Ahogy az egyes írta,jó indok lenne az állatvédelem.

Sajnos ha teljesen állatmentes táplálkozásra állnék át, akkor még drágábban tudnám megoldani az egyébként sem olcsó étkezést.

Tény,hogy hosszútávon nem is biztos,hogy bírnám.

Alapvetően mindenevő vagyok. Valószínűleg az lenne az eredménye,ami egy diétázónak,ha teljesen lemond egy ideig az édességekről.

2022. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem is fogad a doki, telefoncsettel távdiagnosztizál, komolyan, többre lehet menni az internettel.
2022. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Ismerek olyat, aki azért eszik gluténmentesen, mert szerinte egészséges. Nem érzékeny rá, egyszerűen csak kitalálta, hogy így ő egészségesebb lesz.
2022. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Én, de nem divatból, hanem mert jobban ízlik.
2022. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%
2. Aparízer szerintem csak akkor mentes, ha tudatosan zójából készültet keresel, és nővényi tejet fogyasztasz.
2022. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
"mentes" .... mentetlen miért nem jó?
2022. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sokan valójában a diagnosztizált betegség / divathóbort tengely közötti mezsgyén mozognak. Úgy értem, olyan emberek akiknek nem elég súlyosak a tüneteik ahhoz hogy el akarják kezdeni kivizsgáltatni magukat (a prevenció sosem volt a magyar egészségügy erőssége, jelen állapotában pedig pláne), ha egyszerűen bizonyos ételek elhagyásával nincsenek panaszaik és tökéletesen jól érzik magukat. Valahol meg tudom ezt érteni.
2022. jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!