Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha kimaradt a mascarpone a...

CsakEgyKrisz kérdése:

Ha kimaradt a mascarpone a klasszikus olasz tiramisuból mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nagyimnak segítettem tiramisuban de mindkettőnket kicselezett a mascarpone... és hát így kimaradt belőle,tud valaki valami megoldást vagy csináltatok már nélküle? jó anélkül is ízre?

2022. jan. 20. 14:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%

Semmi extra nem lesz

Íze ugyanolyan lesz max az állaga lesz kicsit más

2022. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Mi az, hogy kimaradt belőle? Az a fő alapanyaga. Akkor kávés babapiskótára öntöttetek nyerj tojást?
2022. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#1 köszi a választ, akkor nincs nagy gáz, bár a nagyi mondja h így nem adja mások elé, több marad nekem😄
2022. jan. 20. 14:19
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Fontos lett volna de az allaga miatt nem fogja a mamad mas ele rakni😀

Ja tobb marad neked

2022. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Hogy érted, hogy kicselezett?
2022. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#2,Jogos, mert am tényleg az! Vicc h ez törtent,még mindig röhögünk rjata xd


De hát engem csak hívott h géppel verjem habosra a dolgokat,én tökre azt hittem h belefogja rakni kesőbb és hív oda h verjem úgy is bele a mascarponet...de nem,összeöntötte és a kávés rumos piskótára ráterítette a mascarpone nélküli porcukros tojásos krémet rétegekben ugye(de így nem is igazám mondható az krémnek,de állagra az volt)..

2022. jan. 20. 14:29
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha kihagytátok, akkor mi maradt benne? Enélkül még csak kicsit sem fog hasonlítani az eredetihez, söt nem is hiszem, hogy élvezhetö valami lett belöle.
2022. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi van? Esküszöm nem értem.


A leírt tojásos krém inkább egy tojáslé lett, nem? Vagy mi is történt?

2022. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a beáztatott piskóta le lett öntve felvert tojással, akkor egy megoldás van a mentésre.

Ha tűzálló tálban van, akkor mehet be a sütőbe 180 fokra, mondjuk első körben 10 percre. Persze kérdés, milyen vastag a cucc.

Egy kétszersült piskóta lesz gyakorlatilag, vagy nagyon hasonlít a kenyérpudingra. Ha megsült, mellé kikeverhetitek a mascarponet kis vaníliával, cukorral.

Egy próbát megér, mert így nyersen ez ehetetlen kategória, úgyis kuka lenne.

2022. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#7, annyira nem lett rossz, de állagra nem valami húde krémes így, de nem is száraz meg semmi.. már belekóstoltam mer mondta h úgy se adja másnak, ételminta alapján ehető lett.
2022. jan. 20. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!