Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerinted is ugyanolyan ízűek...

Szerinted is ugyanolyan ízűek a pickwick teák?

Figyelt kérdés

Valami kis gyümölcsös ízt érzek, de nem tudnám megmondani, hogy milyet.

Nagyon rossz minőségnek tartom, csak minőségi szálas teákat szoktam inni, viszont nemrég kaptam ajándékba kb 100 filternyi pickwicket..

Tudtok esetleg valamilyen elkészítési módot, hogy iható legyen, érezzem az ízét is?


2022. febr. 4. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Én nagyon szeretem a Pickwick ízesített fekete teáit, egyértelműen érzem, hogy milyet iszom (epres, meggyes, erdei gyümölcsös, trópusi, narancsos, citromos van pl). Alapvetően én is minőségi teát iszom (Dilmah, Twinings), de simán befér ezek mellé egy jó Pickwick ebéd után.

Nem tudom, milyen teát kaptál, de mostanában a vírusnak köszönhetően sokaknak nem teljes az ízérzékelésük (még gyógyulás után sem). Mivel én egyérteműen érzem, és meg tudom különböztetni a teák ízeit, erre tudok tippelni, vagy arra, hogy valami gány minőségű Pickwicket kaptál.

2022. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tizenéve nem érzem.

Ne haragudj, de a dilmah és a twinnings sem jó minőségű tea ☹️

Ezek csak lötty, nem tea

2022. febr. 4. 10:01
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a te ízérzékeléseddel lehet ott a gond. Nekem sosem esett nehezemre megkükönböztetni az eltérő gyümölcsös ízesítésű Pickwick teákat.
2022. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Lehet nem a legjobb minőségűek, de hogy ne lenne ízük, az baromság. De, ha tényleg ez a bajod, akkor próbáld két filterrel.
2022. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, érezni
2022. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet érezni az ízeket, max akkor nem, ha tele nyomod cukorral meg citrommal
2022. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy nem érzed, ha úgy iszod ahogy a magyarok többsége, jól teleb@szva citromlével meg cukorral, mintha limonádét innának . Na akkor persze, hogy nem érzed a tea ízét.
2022. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Még ilyet sose hallottam! A hiba a te készülékedben van. Vagy az ízérzékeléseddel van probléma, vagy beleteszel valamit, ami elnyomja az ízét. Semmi gond nincs a Pickwick teákkal, nagyon finomak, de citromlevet, meg ilyen marhaságot nem kell beletenni, maximum pici cukrot, vagy édesítőt.
2022. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha szerinted nem az, akkor miért is veszed? Proli
2022. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, a hiba biztos nálam van, nem azokban, akik szerint a legrosszabb minőségű, kidobásra szánt, aromázott "tea" finom"

Ez teljesen logikátlan. Miért ne lehetne valaki szerint finom a Pickwick? Arról azért csak hallottál már, hogy az emberek ízlése nem egyforma? Aminek valaki utálja az ízét, sokaknak lehet nagyon finom.

2022. febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!