Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Felbontott zabtej meddig áll el?

Felbontott zabtej meddig áll el?

Figyelt kérdés

Lidl saját márkás zabtejéről van szó, múlthét csütörtökön vagy pénteken lett felbontva.


A dobozában az van írva, hogy 2-3 napon belül elfogyasztandó.


máj. 14. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hűtőben 4-5 napig nálam nem volt probléma de általában hamarabb elfogy.
máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy az illata jó, az íze is, de kávéba téve mintha kicsit savanyú lenne.
máj. 14. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én max 3 napig használom fel
máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nagyon lutri.


Van amelyik 1-2 hétig is simán eláll (átlagban talán 1.5 hét), néha akár 2-3 hétig is.

Viszont jártam már úgy (főleg nyáron, melegebb időben), hogy pár nap után megsavanyodott és dobhattam ki.


Szóval lehetséges, hogy pár nap után már megromlik. Én, ha bizonytalan vagyok óvatosan meg szoktam kóstolni egy kávéskanálnyi/nyalintásnyi mennyiséget: ha savanykás vagy kesernyés íze van, én kidobnám.

máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hétig szoktam használni a növényi tejeket, sose volt belőle gond eddig.
máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hetekig eláll a rizstej/zabtej a hűtőben, volt, hogy egy hónapnál is tovább ott volt, nem lett baja. Nyáron persze nem tárolom olyan sokáig, akkor gyakrabban csinálok gyümölcsturmixot a friss gyümölcsökből.
máj. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!