Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen zöldséget - vagy...

Milyen zöldséget - vagy gyümölcsöt fogyasszak kávé helyett, ami ugyanúgy élénkítő hatású?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a kávét! Ennek ellenére csak heti kétszer - háromszor iszom egy bögrével.

Tudom, hogy a fogakat sárgítja, meg annyira azért nem egészséges. Bár, mindig egyből öblítek a kávé megivása után és amúgyis gyorsan szoktam meginni.

A koffein rabja sem akarok lenni, azért sem iszom minden nap.

Müzlit, almát eszem minden reggel. Banánt sajnos nem ehetek, mert allergiás vagyok rá.

Gyömbért próbáltam reggelente, de nekem nem jött be.

Szeretném a kávét valamilyen egészségesebb élelmiszerrel helyettesíteni! Valamilyen zöldségre - vagy gyümölcsre gondoltam, ami szintén hasonlóan élénkítő hatást fejt ki.



2022. febr. 24. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván nem gondolod komolyan.
2022. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Ugyan nem zöldség, de én reggelente ginseng royal jelly ampullával és egy nagy pohár vízzel indítom a napot. (Dr. Chen)

Jó hatással van a szellemi teljesítőképességre.

2022. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
nincs koffein tartalmu gyumolcs se zoldseg
2022. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ilyen. Egyébként meg, hacsak nem magas a vérnyomásod, akkor semmi egészségtelen nincs a kávéban.
2022. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Annyira nem egészségtelen a koffein, hogy a koraszülött intenzív osztályon is kapnak a babák súlyukhoz megfelelő mennyiségű koffeint vénásan, ugyanis segít az érfal rugalmasságának javításában. (Rokontól tudom aki ott dolgozik) A mérték a gond, ha napi nyolcat iszol nyilván nem jó, de kettőtől semmi bajod nem lesz.


Ha viszont ezzel nem győztelek meg, jó ötlet a ginzeng amit már írtak, vagy a zöld tea, vagy igyál citromos langyos vizet szivoszallal reggel.

2022. febr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

A kakaó és a tea is tartalmaz koffeint, még ha kis mennyiségben is.

[link]

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgy..

2022. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Kokacserje levele...

Garantáltan felpörögsz tőle :D:D:D

2022. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!