Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tenger gyümölcsei, szeretitek?

Tenger gyümölcsei, szeretitek?

Figyelt kérdés
Még soha nem ettem. Tenger gyümölcsei gyorsfagyasztott koktélt néztem ki, de nem merem megvenni. Elég drága, inkább nem veszem meg ha a többségnek nem ízlik. Nem szeretném kidobni a pénzem.

2022. febr. 25. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Pizzán kóstoltam egyszer. Majdnem behánytam.
2022. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%

Nem magyar embernek való.

Nyilván aki tengerparton született az szereti,megszokta.

2022. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon, de pizzán nem szabad azt kérni, Magyarországon meg egyáltalán nem.
2022. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2022. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

Utalom! :))) Vagy izeltlabu vizi bogarak (raknak hivja uriasan) ... vagy undorito puhatestuek (kagylonak es polipnak hivjak uriasan).

Nem fogyasztok ilyen undormanyokat (szarazfoldieket sem!).

2022. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Itthon nem nagyon ettem még jót, de "eredetiben" nagyon szeretem, kagylót-polipot-tintahalat-garnélarákot... :)
2022. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

A tengeri herkentyű jobb kifejezés rájuk, jobban visszaadja nekem, hogy ilyen-olyan tengeri bisz-baszok gyűjtő fogalma.

A ráknak finom fehérhúsa van, csak nehéz hozzáférni. A kagyló nekem undoritó, közeli rokona a csiga, hát azért sem vagyok oda, ezért miért lennék. A többi olyan közömbös számomra.

2022. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Imádom a garnélát, rákot, tintahalat, polipot és a kagylót is (kivéve az osztrigát aminek kb. csak tengervíz íze van), de csak a frisset. Fagyasztva nem venném meg mert köszönőviszonyban sincsenek egymással. Én is csak azóta szeretem, amióta tengerparti országban élek.
2022. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
89%

Én nagyon szeretem:)

Csak külföldön ettem eddig, de mindig nagyon finom volt és még egészséges is🙂

2022. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon finom, csak sokan bénák és főzik egy jó fél óráig, mikor 1-2 perc forralás kell neki (eleve glazúrozott = főzővizében fagyasztott szokott lenni)! Elbénázva ehetetlenül rágós és gumis, sokan azonnal megutálják, pedig a tintahalkarika is isteni!!!

Csináld fokhagymás vajban frissen sütött bagettel kitunkolni vagy fokhagymás, olasz fűszerezésű paradicsomszószban egy kis pennével! :) Áh, elmegyek venni!!!!

2022. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!