Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tenger gyümölcsei, szeretitek?

Tenger gyümölcsei, szeretitek?

Figyelt kérdés
Még soha nem ettem. Tenger gyümölcsei gyorsfagyasztott koktélt néztem ki, de nem merem megvenni. Elég drága, inkább nem veszem meg ha a többségnek nem ízlik. Nem szeretném kidobni a pénzem.

2022. febr. 25. 14:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Ja, még annyi, hogy akkor nem sül össze apróra, ha adsz neki jó nagy lángon! Mehet akár fagyottan is bele, csak vigyázz mert sercizik! A nagyobb rákokat páncélostul süsd, úgy lesz az igazi! Nyersen pl. alig tudom levenni a burkolatot.
2022. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. febr. 25. 17:11
 13/17 anonim ***** válasza:
26%

Én bevállalós vagyok és kíváncsiságból szinte mindent megkóstoltam, (békacombot, csigát is) ráadásul nem Magyarországon, Olaszországban és Franciaországban.

Egyik helyen sem valami noname lebujban.

A rák ehető, de nem éri meg a felhajtást, csirkemellre hajaz.

A béka dettó, a csigának a sok fűszertől, fokhagymától nem is érezni az ízét.

A polip mintha radírt rágnál, a kagyló nekem büdös, intenzív halízű.


Amennyiben Kérdező te szereted a halakat - különös tekintettel a kiemelten pocsolyaízűekre - akkor lehet, hogy neked ízlene, én egy életre száműztem őket, még a gondolataimból is.

2022. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Garnélát szeretem mondjuk.

Bár számomra az íze mintha csirkét és halat kevernél egy icipici édeskés ízzel.

2022. febr. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
90%
Én egyszer egy viszonylag jó helynek számító helyen kértem tenger gyümölcsei ramen-t. Számomra olyan büdös volt hogy a gyomrom majdnem kifordult. Ennek ellenére megkóstoltam, ha már kikértem. Nem kellett volna. A “gyümölcsök”-ből csak apró büdös rágós mócsingokat éreztem. De lehet hogy csak rosszul készítették, vagy csak nekem nem az ízlésvilágom.
2022. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon szeretem!
2022. márc. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
94%
Kedvenc ételem. Egyedül ebből a szempontból sajnálom, hogy nem mediterrán országban élek, mert ilyeneket ennék minden héten. Sajnos valóban elég drága mulatság...
2022. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!