Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyit költötök élelmiszerre...

Mennyit költötök élelmiszerre most havonta (és hány főre)? Tartotok az inflációtól?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, tudnátok spórolni a kaján, sok édességet, készételt vesztek, vagy inkább alapvető élelmiszereket?


Nem tartotok tőle, hogy fogjátok kigazdálkodni az élelmiszert a családnak, ha még jobban elszaladnak az árak?



2022. márc. 5. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

3 fő. Apa, anya, kamaszlany.


Heti 20-22 ezret szoktunk a Lidliben hagyni. Ebben már tisztító és tisztalkodoszerek is vannak.


Mostanában ez 2-3 ezer forinttal nőtt hetente, tehát kb havi 10-12 ezer forinttal többet hagyunk ott.


De tartok tőle, mert nemcsak az élelmiszerek ára kúszik feljebb, hanem mindené.


De úgy vagyok vele, hogy éhen csak nem halunk.

2022. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Igazából tésztát tésztával, krumplit krumplival. Húsfélék, belsőségek között is vannak olyanok, amiket sokan nem szeretnek és olcsóak, vannak mindenhol akciók, csak keresni kell. Rizs is tápláló, olcsó is van belőle.

Édességre minek költenék? Konzervet sem halmozom fel.

2022. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Kettes vagyok. Most 3 főre 120 ezret kb.
2022. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amióta mennek fel az árak, tudatosabban vásárolok, figyelem az akciókat, így vásárolok kb. ugyanolyan áron, mint korábban az infláció előtt, amikor csak úgy bementem a boltba, mindenféle haditerv nélkül.
2022. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es, havi 120ezerből krumplit, meg tésztát esztek????? Akkor valamit nagyon nem jól csinálsz
2022. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5

Nem, úgy értem, hogy HA jönne valami hatalmas válság most a háború kapcsán, és mindennek az ára az egekben lenne, na akkor ennénk krumplit krumplival. Vagy májkrémet, azt is nagyon szeretem. :D De nyilván jelenleg sok mindenre futja abból a 120 ezerből. :D

2022. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
2 főre nagyjából 80 ezer. Reggelivel, vacsorával együtt, rendszeres főzés mellett. Hozzáteszem, a férj nagyon válogatós, levest, főzeléket nem eszik. Ha ő másképp állna a kajához, valamivel kevesebből kijönnénk.
2022. márc. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
4 fő (ebből két kicsi gyerek) 100-120 ezer egy hónapra. Nincs sok keszetel, annál több zöldség-gyümölcs. Megveszem, örülök, hogy a gyerekek szívesen eszik, de azért elég drága, főleg így télen. Nem félek az inflációtól, egyelőre belefér.
2022. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
2 főre kb. 50 ezer. Ráadásul úgy, hogy én vegán vagyok és használok különlegesebb alapanyagokat is, a párom pedig mindenevő. Nem félünk az inflációtól, mert így is elég keveset költünk, pedig nem spórolunk tudatosan.
2022. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!