Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet sárga gévagombát venni?

Hol lehet sárga gévagombát venni?

Figyelt kérdés
A keresőbe beírtam a kérdésem és nem kaptam rá választ

#vásárlás #sárga #gévagomba #Sárga gévagomba
2022. márc. 20. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
sehol, legfeljebb te magad tudsz keresni, de azt is inkább nyáron lehet
2022. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Piacra nem kerul mert keves van belole, termeszteni nemigen lehet, raadasul nagyobb mennyisegben vagy rosszul elkeszitve okozhat gyomorbantalmakat.
2022. márc. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Konzervként egész évben, frissen szezonjában árulja a Banyaerdő, már elég sok fenntartható szemléletű és/vagy gourmet élelmiszerboltban vannak termékeik:


[link]


De valami érthetetlen oknál fogva a saját webshopjukban nem találom magát a konzervet, csak a gombából készült fasírtport.


Na de itt megvan:


[link]


Piacozni a Szimpla piacra tudom, hogy járnak vasárnaponként, szokott lenni friss gomba is nyáron, gévát előrendelésre hoznak.

2022. márc. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagykerben meg lehet próbálni. De bő hónap és indul a szezonja de nem nyáron ahogy az egyes írta.

Max május vége június elején utána fás lesz.Vagy keress magad én Tisza árterében szoktam szedni találsz egy jó fát 5kg gomba rögtön.

2022. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!