Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az normális, ha valamitől a...

Az normális, ha valamitől a színe miatt undorodok?

Figyelt kérdés
Nem bírom megenni / inni a narancssárga, sárga dolgokat. Nem tudom miért, de undor fog el tőlük, de van pár kivétel. Például a citromot és a narancsot szeretem, de ha egy sütemény sárga azt nem bírom megenni. Ez miért lehet?

2021. febr. 25. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Alapvetően kevés kaja narancssárga színű, úgyhogy ettől még simán élhetsz normális életet.
2021. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra tudok gondolni hogy vmikor régen ezeket a szineket valami undorító dologgal kötöted össze és ez tudat alatt megmaradt
2021. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként én is ilyen voltam, nem ettem meg semmit ami piros (kivéve a rendelt pizzát, azon valamiért nem tűnt fel a paradicsomszósz). Ki lehet nőni idővel.
2021. febr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Nézd, mindannyiunknak vannak fóbiái. De ez a bizonyos színű ételektől undor, vagy éppen bizonyos színű ételeket eszik meg valaki, az gyerekkorban kőkeményen autisztikus tünet. Nyilván sok más tünettel együtt állapíthatja meg a szakember valakiről, hogy az autizmus valamely spektrumán működik az illető.


De ha téged ez abszolút nem zavar, és nincs más gondod, akkor csak fogadd el magad így.


Ha zavar, az már más kérdés.

2021. febr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!