Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Más is észrevette milyen árak...

Más is észrevette milyen árak vannak a boltban? Mi lesz így?

Figyelt kérdés
Eszméletlen ami van, mostanában pár terméket is ha veszek 7-8 ezer alatt nem úszom meg. Nekem még nincs gyerekem de ha lenne és ugyanennyi lenne a fizetésem nem tudom mihez kezdenék. Sütni akartam pogácsát ma de a vaj 800 forint, és 200 gramm max. Vagy ott a hús,hogy kétezer forint belőle egy kilogramm. Miért van ilyen áremelkedés,és hogy él még aki nálam is kevesebbet keres mondjuk ilyen nettó 110-120 ezret?

2022. ápr. 2. 17:13
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
90%

Mi lesz így?

Választás.

Egyébként külön nem szoktam nézni az árakat, de ca. 20%-al többet kell minimum otthagynom.

És akkor lesz még böjtje rendesen a parancsszóra "működő" üzemanyagárnak. (Választás előtt nem nyúltak hozzá).

Összeesküvés hívő lennék?

2022. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
93%

"Más is észrevette milyen árak vannak a boltban?"

Igen. Nálunk 2 km-es körzetben egy bolt van, egy kisebb méretű Aldi, így oda szoktunk járni. 40-150% között drágultak az árak az elmúlt fél évben. Sokszor nem is értem, hogy mitől függ az új ár. Pl. a pogácsák "csak" 50 Forinttal drágultak, míg a pizzaszelet meg 170-el (150-ről 320-ra)...

"Mi lesz így?"

Még tovább fognak drágulni a termékek. A mostani x2 az, ami még be fog következni a szakértők szerint, ha nem változik semmi.

2022. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
81%
Senki se vette észre. Egy év után te vagy az első:) boocs
2022. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
85%
Előre megyünk, nem hátra..drágulás tekintetében legalábbis:-D A lényeg hogy Orbán istenünknek mindig van pár milliárdja kiflire és tejre
2022. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
A mezőgazdaságba már most iszonyatos emelkedések vannak. Erre majd még rá fog tenni az is, ha vége van a nagy STOP hadműveletnek és az is, hogy vége a választásnak. Mivel akkor már nem fognak semmit sem szabályozni vagy korlátozni, mivel ezek a látszatintézkedések is csak azért vannak, hogy ezzel is begyűjtsenek pár szavazatot.
2022. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Húsok is megint emelkednek. Mindenhol. Kis leállás néz ki a piacon, ilyenkor van mindig az egyezkedes
2022. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
90%
Lesz ez még rosszabb is, főleg hogy ez az egyetlen ország a földön ahol 27%-os áfát fizetni, tök mindegy mert a fideszesek agyhalottak, mondjuk haragudni is felesleges rájuk mert jobb sehogy nem lesz.
2022. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
95%
Mi ma voltunk a párommal a boltban (Coop, ez az egyetlen bolt a községben, ahol jelenleg élünk, ez is 20 perc sétára tőlünk :')) és ugyanezt beszéltük hazafele jövet. Vettünk fél kiló csirkemell filét, egy csomag tésztát, egy mustárt, egy üveg mézet, 20 dkg szalámit, 25 dkg trappistát, egy csomag nedves törlőkendőt meg 4 db Milka Waffelinit, 4 banánt, 5 vagy 6 szem paradicsomot (és mellesleg mindenből a lehető legolcsóbbat próbáltuk kiválogatni, egyedül a Waffelini meg a Globus mustár volt, ami márkás) és majdnem 9000 ft-ot hagytunk ott..
2022. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
82%
Kevesebbet veszek mindenből, de normális minőségűt.Csak azt és akkor veszek, mikor muszáj, tehát igyekszem kevesebbet pazarolni. Mert lássuk be, azért volt felesleg. Tudatosabban kell vásárolni. De én sem vagyok gazdag, úgyhogy látom, mekkora emelkedések vannak. Hány bőrt akarnak még lehúzni az emberről? Sosem lesz megállás??Igy is tiszta nyomor már az ország, nem tartunk sehol. Az átlagember itt olyan mint egy csöves kb. És sajnos lesz még lejjebb is. De örüljünk, mert a csirkeszárvégre árstop van, ez alapvető élelmiszer.És még mondja valaki, hogy nem gáz ez az ország a vezetésével....
2022. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
85%
Üdv a fidesz kis világában. Egy 7vegi semmi extra, mindenbol a legolcsobbat vesszuk bevasarlas 30.000 ft. A legyeg h h meszarosnak meg tiborcnak csurranjanak a 100 milliardok.
2022. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!