Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Más is észrevette milyen árak...

Más is észrevette milyen árak vannak a boltban? Mi lesz így?

Figyelt kérdés
Eszméletlen ami van, mostanában pár terméket is ha veszek 7-8 ezer alatt nem úszom meg. Nekem még nincs gyerekem de ha lenne és ugyanennyi lenne a fizetésem nem tudom mihez kezdenék. Sütni akartam pogácsát ma de a vaj 800 forint, és 200 gramm max. Vagy ott a hús,hogy kétezer forint belőle egy kilogramm. Miért van ilyen áremelkedés,és hogy él még aki nálam is kevesebbet keres mondjuk ilyen nettó 110-120 ezret?

2022. ápr. 2. 17:13
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
13%

Mert ha az LMP vagy a DK vagy a Márki lenne, egy csapásra kaviárt zabálna mindenki, meg Hawaii-n nyaralna 🤣

Világjárvány volt, háború van, de igen minden a magyar kormányzat hibája, istenem ...

2008-ban mégnagyobb csóróság volt, pedig akkor nem a Fidesz volt hatalmon, szóval nem ezen múlik.

2022. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
86%
Most jön a fekete leves egyétek megamit főztetek ez kellett nektek drága magyarország. Csak rosszabb lessz
2022. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
92%

31


2008 előtt nem ömlött be ide az EU-tól a pénz. Ezt valahogy nagyon szeretik az emberek elfelejteni, amikor visszafelé mutogatnak. Most az államadósság az akkorinak a 2x-e, miközben rengeteg pénz jött be az elmúlt években, aminek csak a kormány zsebében van látszatja, de se tartalékunk nincs, se nem fejlődtünk gazdaságilag. Míg a járvány idején nyugaton a munkanélkülieket, vállalkozásokat segítették az ottani kormányok, itt pár látszat aprón kívül itt semmit sem adtak. A választás előtti nagy pénzszórás is hitelből történt, csak sok embert ez sem érdekelt.

2022. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
82%
Lessz itt meg sokksl rosszabb mint 2008 ban ha ezeken múlik
2022. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

Lesz, eu máris elzart penzcsapokat.

Mert ezzel orbannal aszik ki bárki..

2022. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim válasza:
90%

Ma én is kiakadtam. Vettem egy doboz tojást , egy 500 g-os ramat, 2 db friss élesztőt, egy doboz sparos tejet, egy 200 ftos kis májkrémet meg egy kukászacskót. 2500 ft-ot fizettem.

Csak egy kalácsot szeretnék sütni holnap....eszméletlen árak vannak.

Direkt néztem , hogy olcsóbb lenne ha megvenném a kalácsot és nem magam készíteném el, na de tele van tartósítő meg színező meg mindenféle anyaggal....

most már egyre biztosabb vagyok benne, hogy a sok szemét kaja miatt van ennyi beteg ember, ennyi meddő pár, ennyi pajzsmirigypanasz stb stb....

hát ba.meg inkább megcsinálom magam 2000 ftért azt a kalácsot és örülhetek neki ha így nagyjából méregmentes lesz.

2022. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet hinni a híreknek, akkor a java még csak hátra van. Nyár eleje és közepe fele egy olyan brutális ár emelkedés fog jönni, hogy az országban, emberek tíz ezrei vagy többen, nem tudják meg venni a leg alapvetőbb élelmiszereket se. Sajnos durvább lesz mint a 2008-as válság.

Aki nem hiszi, az olvasson külföldi oldalakat. Az egész világon ez megy.

Akik meg tehetik, még most vásároljanak be, és tegyék a fagyasztóba, mert nagyon durva árak lesznek hamarosan.

2022. ápr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%
Addig szórakoznak az emberekkel addig szopatják míg ugy nemfognak járni a fejesek mint csócseszku
2022. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
én már elkezdtem feltankolni minden tartós fogyasztási cikkből mielőtt tovább emelkednének.
2022. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
39, majd jobban kiakadsz 2 év múlva..
2022. ápr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!