Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Magyarországon mikor és...

Magyarországon mikor és várhatóan hol lehet majd kapni étkezési rovarokat?

Figyelt kérdés
Szívesen megkóstolnám a tücsök-chipset vagy hasonló undiságot:D De most ezért nem utaznék el külföldre.

2022. ápr. 7. 14:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%

8-as, ne magyarázál nekem, mit kell ehhez érteni? Egyél rovart, ha akarsz, én maradok csirkemellnél. Azt mantrázzátok, amit a propagandában mondanak nektek😂. Nyugi, az elit tagjai nem rovarokat fognak enni.

7#

2022. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Mmmmivan?

gyökér...

2022. ápr. 7. 17:26
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
A gyökerek? Azok jó kaják, répafélék, zeller, a gumósok, mint a batáta, nyami. De tücsköt? Mi vagy te, reptilián? A hüllők esznek rovarokat😄7#
2022. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező! Ezt kipróbálnád?


1: [link]


2: [link]

2022. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%

#13 Ha az agyadig nem jut el, hogy kultúrától függ, hogy mit esznek, akkor nincs miről beszélni.

Te nem ezt szoktad meg, így egyszerűen nem tartod normális kajának. Ez eddig rendben van, de az, hogy normális vagy jó kaja, az szubjektív.

Ami objektívan megállaoítható, az pl a fehérje mennyisége. Egyes rovarok elég sok fehérjét tartalmaznak, így ha valaki azt akar enni, miért ne ehetné?

"Azt mantrázzátok, amit a propagandában mondanak nektek"

Mondod ezt te, aki ezek szerint mindenbe politikát lát bele...

2022. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
*megállapítható
2022. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

14, pfuj! Aha, megkóstolnám :D

Ettem már langusztát, az is jól megbámult miközben kettétörtem piciny testét és kiszippantottam belőle azt a fél falat húst. Ettem már halat ami ugyanúgy bámult miközben a felvágott oldalából kiszedtem a tartalmát.

De mindennapi, hogy eszek állatokat ledarálva a saját belükbe visszatöltve. Vagy ledarálva, vélhetően bőrrel, körömmel együtt és virslinek formázva.

Ettem már nyers, szárított bikanyakat. Jó, ettem az túlzás, rágtam 20 percig aztán feladtam és kiköptem. Volt már szerencsém kacsatalphoz is. Mondjuk azt kár volt.


Ez is csak egy állat. étkezési céllal tenyésztik megfelelő körülmények között, akkor tiszta, fertőzésmentes. Szokatlan, az igaz, de ha nem lennének berögződések, akkor nem lenne különbség egyik állat és másik állat között.

2022. ápr. 8. 00:21
 18/21 anonim ***** válasza:

#7, meglepődnél, ha tudnád, mennyi minden van, amiből 70 g 800 ft-ba kerül! Meg még többe...

És pont a chipsnél írod ezt a "hatalmas" összeget? :D :D :D

Kb most is ennyit fizetsz 70 g chipsért, csak szólok!


Kérdező, ahonnan rendelni szoktam, a Gymbeam, ott most is van pl. tücsökliszt. Mióta rendelgetek, mindig kapom a hírlevelet, meg a személyre szabott reklámot, hogy épp akciós a tücsökliszt. :D

2022. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Te is rádió et halgattál tegnap?
2022. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

[link]


1: [link]


2: [link]


3: [link]


Az első csak 1 avokádós recept…


És még valami

Kerestem neked 3 oldalt, ahol csak kinondottan bogaras receptek vannak, itt lehet rendelni porokat és bigarakat is a webshopjukból, mondjuk én nem próbálnám ki de ha neked tetszik..

2022. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!