Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Igaz,hogy Németországban...

Igaz,hogy Németországban korlátozzák az alapvető élelmiszer vásárlást?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Itt is van helyenként korlátozás. Azt hiszem pl. a Lidlben max.10 kg lisztet lehet venni.

Nem tudom, hogy Németországban ennél komolyabb korlátozás van-e.

2022. ápr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Itt is, múltkor a lidlben a kasszánál előttem álló pár 2 db ilyen hűtött tálcás húst akart venni (kb. 500gr-osak lehettek, szóval tényleg nem sok) és közölte velük a pénztáros, hogy csak 1-et lehet háztartásonként és úgy sem lehetett hogy bepakolnak a kocsiba és visszamennek a boltba újra érte.
2022. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
A Lidl honlapján nincs ilyen, teljességgel kizárt, hogy ne lehetne 1 kiló húst venni. Húsból nincs hiány.
2022. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
3. Ha hiszed ha nem ott voltam és láttam... innentől kezdve lepontozhatsz, de én tudom mit láttam.
2022. ápr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen van ilyen Németországban de csak azért mert hörcsög viselkedést vettek fel az emberek de nem mindenhol lisztre és étolajra van korlátozás csak .
2022. ápr. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem igazán!

Étolajat, lisztet meg cukrot adnak ki fejenkét max két csomaggal, mert voltak olyanok, akok 20-asával vittek mindent.


Az meg kizárt, hogy elöcsomagolt húsnál lenne ilyen korlátozás, kivéve, ha netán az illetö már a 10. kört teszi!

2022. ápr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Van amit itt is.
2022. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!