Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha ősztől akár 3000 Ft is...

Ha ősztől akár 3000 Ft is lesz 1 kg csirkemell akkor hogyan fedeznéd a fehérjeszükségleted?

Figyelt kérdés

Ősztől már eltörlik az árstoppot,szóval a csirkemell még drágább lesz.

Akár 3000 vagy még több is lehet majd egy kiló csirkemell.

Ilyen drága húsok mellett hogyan tudnád fedezni a napi fehérje szükségleted?



2022. júl. 3. 10:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Skacok, az remélem megvan, hogy az inflációra az árstop még rátesz egy lapáttal és mégjobban felnyomja az árakat. Ha a hentes nem tudja haszonnal eladni a csirkemellett és a sertéscombot az árstop miatt, akkor a kiesést más húsfélén fogja behozni. Pl. tegnap láttam, csirkeláb 800 Ft/kg, hova jutottunk....🙆
2022. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bab, lencse, Csicseri és Sárgaborsó, mogyoróvaj.

Amúgy is inkább növényi proteint tolok.

2022. júl. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem eszek meg 1 kg csirkehúst egyszerre, sőt a fél kg is kb háromszorra elég, ha nagyon éhes vagyok, akkor kétszerre. Ezért valószíninű meg fogom venni, valószínűleg még mindig olcsóbb lesz, mint lazacot vagy bélszínt venni. Valamit enni kell és nem vagyok vegetáriánus, szeretem a húst. De lehet, hogy csak ritkábban lesz és helyette gombát és hasonlókat veszek majd, ami éppen olcsóbb.
2022. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!