Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet finoman elkészíte...

Hogyan lehet finoman elkészíteni a csirkemellet?

Figyelt kérdés
Már eléggé unom a sima natúr csirkemellet, hogy csak fűszersót teszek rá, és kisütöm. Valaki tud valami elkészítési módot amitől élhetőbb lesz, de még diétás marad?

2021. dec. 22. 12:54
 1/8 anonim válasza:
Te is kontakt grillt használsz sütéshez ?
2021. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, egy rácsos grill serpenyőben, egy nagyon kevés kókuszzsíron.
2021. dec. 22. 14:36
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerezz be egy kontakt grillt. Én imádom. Gyorsabban is sül, nem kell zsíradék
2021. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hat hasznalj fuszereket vagy pacold be. Nemtudom milyen komoly a dietad de gondolom vmi joghurtos fokhagymas pac belefer, mustaros kakukkfuves vagy csak dobsz ra sajtot meg petrezselymet, sndlinget stb.. ezer lehetoseg
2021. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Chili, kurkuma, snidling, kakukkfű, bazsalikom, oregánó, petrezselyem. Vágj mellé olívát vagy hagymát stb. Pácold be, százezer féle mód van rá.


Amugy én a helyedben hanyagolnám a francba. Ha nonstop csirkemellet zabálsz, úgy meg fogod utálni hogy öklendezni fogsz mikor szeleteled fel. Vegyél inkább pulykamellet, tőke/tonhalat, marhanyakat(direkt írtam olcsóbb húsokat, ezekkel lehet tartani egy étrendet úgy hogy marad pénz a tárcádban).

2021. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bazsalikom, oregano, esetleg sűrített paradicsom, serpenyőben süsd meg


Amúgy meg tényleg van más is, pl. a sertés karaj nagyon finom

2021. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem mézesen is, mogyoróvajjal is finom. Lehet csinálni tejszínes currys csirkemellet is. Sajtos tejszínes sütős megoldás is van. Ha lusta vagyok akkor grill csirke fűszerkeveréket szoktam még használni.


Nyugodtan legyél vele kreatív nem kell natúr csirkemellen meg brokkolin élned hogy az izmaid fejlődjenek. Persze sok protein van benne, de nyugodtan egyél más húst is meg úgy általában más ételeket is, különben vitaminhiányaid lesznek meg őszintén meg is fogod unni és utánna meg pizzán fogsz élni.

2021. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egész jó brassóit lehet tolni belőle.
2021. dec. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!