Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kínai kajától hasmenés?

Kínai kajától hasmenés?

Figyelt kérdés

Hazafele bementem egyik plázába enni, mert volt egy találkozóm és várni kellett az illetőre, gondoltam addig eszem. Hát áldom az eget, hogy csak fél órás tali volt és nem magassarkúban mentem (igen csajszi vagyok xd), mert hazafele konkrétan majdnem bef*stam olyan hasmenés jött rám a HÉVen, amit valahogy kibírtam hazáig...


Ritkán eszem kínait és eddig úgy rémlik nem volt probléma vele. Mennyire jellemző?



2022. júl. 29. 19:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
97%
Nekem életemben egyszer volt kínaitól hasmenésem mikor valami romlott lehetett az ételben.Azóta sem volt ilyen problémám.Gyomorrontást kaptam akkor szóval tuti az étellel volt gikszer mert olyan sz@rul ételtől nem nagyon voltam.
2022. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
Pont ezért nem eszek kínaiban sose, ott spórolnak, ahol tudnak. Simán el tudom képzelni, hogy előző napi kaját kaptál, ami megmaradt. Vagy még régebbi... Nem javaslom a kínai kajáldákat.
2022. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem szokott lenni tőle alapvetően, viszont múltkor túl olajos volt a dolog az egyik étteremben, és rohannom kellett az állatkert közepén wcre :)
2022. júl. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
Simán a melegnek is lehet ilyen hatasa. Nem Magyarországon élek, most itthon vagyok egy ideig. Nálunk jóval hűvösebb van, 25 a nagyon max. Amióta itt vagyok, folyamatosan hasmenésem van.
2022. júl. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%
Nekem 2 hónapig volt hasmenésem, ami úgy indult hogy egy kínai büfében ettem csirkés ételt és a fogyasztás után nagyon durva savképződés volt a gyomromban, utána 2 nap múlva 20-szor voltam wc-n ezt követően váltakozó intenzitással hol volt hasmenésem, hol átmenet volt de nem múlt el. Szedtem mellette antibiotikumot, majd Linex probiotikumot, nem segített. Voltam belgyógyásznál székletmintára küldött és semmi fertőzésem nem volt, majd vettem papaját és attól megszűnt.
dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
79%
Nekem minden kínaitól amit eddig ettem az volt, kivéve az illatos csirke. Látszik hogy kínai baromságok
jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
83%
Én imádom a kínait bár mindig nagyon megy tőle a pocim.. bár megéri mert nagyon finomak az ételek, más kérdés hogy engem mindig kegyetlenül megfosatnak
febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!