Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Megszoktátok már a magas...

Megszoktátok már a magas árakat a boltokban, vagy még mindig meglepődtök?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Épp tegnap lepődtem meg.:(
2022. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A hetekkel ezelőttieket már megszoktam. De azóta tovább emelkedtek. 😔
2022. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%

Nem lepődök meg, mert számítok rá.

Nem úgy megyek vásárolni, mint az éji bogár, ami "nekimegy a falnak, nagyot koppan akkor, azután elhallgat." (Arany János után szabadon)

A megszokás nálam annyi, hogy tervszerű listával megyek vásárolni és spórolok a mennyiségen. Pazarlás kizárt!

A minőségen egyelőre még nem szeretnék változtatni.

2022. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Még kivagyok. Azóta az üzletben töltött idő nagyrészében csak kóvájgok
2022. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Amit ritkábban veszek (teavaj, sütőmargarin, mirelit cuccok), azokon meglepődök még. Amiket heti szinten vásárolok (tejföl, túró, sonka, szalámi), azokon már nem.


A pékárut eddig is itthon sütöttem mindet, zöldséggel és gyümölccsel tele a kert hála Istennek, igazából jelenleg csak a tejtermékek és a húsok érintenek. Ha nem lesz a kertben zöldség-gyümi, akkor majd jön az újabb seggreülés gondolom.

2022. aug. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Régebben rendszeresen volt otthon sajt pl. Ma már nem veszek, csak ha a gyerekek kérnek a spagettire.
2022. aug. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajtot, túrót, virslit, nápolyit már egyáltalán nem veszek, felvágottból fele annyit. Felfoghatatlan hogy egy év alatt mindennek legalább 2,5 3xosára nőtt az ára. Mi okozta ezt?
2022. aug. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Megszoktam
2022. aug. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit ritkán veszek azokon rendszeresen meglepődöm (vaj, majonéz, diétás termékek stb). Sajnos konkrét listával kell menni a konkrét boltba, mert nagy különbség lehet az árakban. Sosem voltam fillérb*szó de hogy 5 alapélelmiszert raksz a kosárba és 10000Ft, az gáz. Bele se merek gondolni mi van azokkal a családokkal akik nem annyi pénzből gazdálkodnak mint mi.
2022. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

"Felfoghatatlan hogy egy év alatt mindennek legalább 2,5 3xosára nőtt az ára. Mi okozta ezt?"


Ez az 5-6%-os infláció 😆

2022. aug. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!