Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Megszoktátok már a magas...

Megszoktátok már a magas árakat a boltokban, vagy még mindig meglepődtök?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 22:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát néha füttyentek egy-egy ár láttán amikor visszagondolok tavaly mennyi volt.
2022. aug. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Már megszoktam sajnos.
2022. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig találok olyan terméket, amit vagy rég nem vettem, vagy épp akkor emelkedett hatalmasat az ára. Volt is olyan, hogy nem vettem meg. Pedig nem vagyok szegény, de úgy éreztem annyit nem ér meg nekem.
2022. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hétről hétre drágul minden, mindig van min meglepődnöm. Sok-sok éve gyűjtöm a blokkokat, tanulságos rajtuk visszanézni a korábbi árakat. Már nem tudom, mi a harmatos lóf'szt ehetnék. Esetleg átállhatnék a fényevésre, ha nem gyűlölném tiszta szívemből a napsütést.
2022. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A lidl app-ban benne vannak a korábbi blokkok. Hát van min meglepődni a pár hónappal ezelőtti/tavalyi árhoz képest!
2022. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Döbbenten néztem legutóbb és utána körülnéztem. AZ én soromban 4 ember állt, mind a 4 csak szörnyülködött az árakon. Jogosan. Ez már igen durva, ami itt megy. A fizetésünk meg alig-alig emelkedik.
2022. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmik fordulnak elő velem amik eddig sosem. Pl ma voltunk a Lidl-ben nagybevásárolni, és néhány ár láttán úgy döntöttem hogy több dolgot nem ott veszek hanem inkább az aktuális akció miatt holnap megyek a Pennybe, majd szombaton meg a Coopba. Eddig azért nem kellett így fogamhoz verni a garast, de még 2 hét van fizuig és a kaja büdzsét elköltöttük. 527 Ft volt a tej a nyomorult Tescoban, ami enyhén szólva is
2022. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

... dühítő, elkeserítő, felháborító.

Válasszon mindenki.

2022. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

17

Erre én is gondoltam, hogy több helyen vásároljak, de nem vagyok benne biztos, hogy a benzinfogyasztásomat is beleszámítva , illetve annak költségét, jobban járok. Lehet, hogy amit megspórolnék az élelmiszerárakon, az elmenne benzinre.

Nyugdíjasoknak ingyenes tömegközlekedéssel ez az ötlet kiváló.

2022. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem, mindennap sokkol, hogy egyik napról a másikra 300-500 forinttal drágábbak ugyanazok a termékek. Egy csomó mindenről lemondtam már, ami eddig mindennapos volt. Teljesen átértékelődött a pénzhez, költekezéshez való hozzáállásom, bár eddig sem költöttem ész nélkül a pénzt. Most már mindenféle appban regisztráltam, mert a sok kis kedvezmény összeadódva kicsit segít, hogy több pénzem maradjon.
2022. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!