Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miket mire cseréltél le...

Miket mire cseréltél le spórolásból konkrétan, pl. Rama margarin helyett Vénusz, tejföl helyett frissföl, ilyesmire gondolok?

Figyelt kérdés
2022. szept. 6. 19:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Budweiser helyett Kőbányai.
2022. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszek mindent akkor venni, amikor akciós. Így nem kell lemondanom a kedvenc márkáimról.
2022. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 grafno ***** válasza:
91%
Autót e-rollerla.
2022. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen növényi szemeteket ne egyél.... inkabb kevesebbet, de eredeti vajat, tejfölt.
2022. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Rama helyett rendes vaj és ritkábban sütök. Vagy sertészszír a pogácsákba mert jobb lesz és csak kicsit dragább

Sonkából tovabbra is magas hustartalmu csak az akcios

Igazabol amit lecsereltem az a draga dolgok foyasztasa es hogy egy helyen vasaroljak. Kb heti 2 ora alatt megnezem az osszes akcios ujsagot es minden nap megyek valahova. Rengeteget sporolok igy


Amit konkretan csereltem az a paprik paradicsom uborka háemas. Reggelihez ezekhelyett szezonalisan ettsm pl mikor volt, sörretket vsgy jegcsapretket. Illetve sárgarépát.


Paradicsompure helyett beofztem az akciosbol. Es lekvart is sokat befoztem higy telen ne kelljen a 700 forintos almat enni


Lecsereltem a szentkiralyi bubis vizet az akfiosra, verde vagy mizse

Hoesc narancslet lidl sajat markasra

2022. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
Inkább a halál mint a frissföl vagy a margarin!
2022. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Kaviár helyett tegnapi kenyér.
2022. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Energia ital helyett víz

Péksüti helyett kifli

2022. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Sok kajarendelés helyett több főzés.

Húsból inkább az akciósakból veszünk.

2022. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%
Semmit nem cseréltem le és nem is fogok. Miután nálunk évek óta menü terv van és az alapján, listáról vásárlás, sosem költünk feleslegesen, semmi nem kerül kidobasra és nem is olyan magasak a költségek
2022. szept. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!