Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit szoktatok enni tízóraira...

Mit szoktatok enni tízóraira és uzsonnára?

Figyelt kérdés
Már aki eszik ilyet...

2022. szept. 20. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tizorait nem

Uzsonnara ha van akkor hazi cukromentes suti, ma pl fuges turos

Ha nin s akkor tk lapkenyer sajtkremkel es sonkaval

Vagy joghurt lekvarral

Vagy joghurt magaban

2022. szept. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tízóraira vagy semmit, vagy gyümölcsöt.n Uzsonnára pedig amit találok itthon (gyümölcs/pékáru/rántott akármi/szendvics/semmi).
2022. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tízórai az sokszor nálam egybeolvad a reggelivel. Általában valami édesebbet eszem, pl. zabkása egy pici édesítővel, vagy túrórudi, vagy ilyesmi. Uzsonnára viszont attól függ, általában szendvics vagy saláta, attól függ, hogy itthon-e uzsonnázok, vagy nem. Ha nem itthon, akkor sokszor a szendvics mellett döntök, de ha itthon vagyok, akkor általában saláta hússal, esetleg tonhallal, mellé egy kis bulgur.
2022. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tízóraira valamilyen gyümölcsöt, mostanában szőlőt vagy szilvát. Uzsonnázni nem szoktam.
2022. szept. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, ma épp sütőtököt és mazsolát.
2022. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!