Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Piroska szörpnek miért van...

A Piroska szörpnek miért van más íze és állaga mostanában?

Figyelt kérdés

A málna ízűt szoktam venni és régebben sokkal természetesebb, jobb íze volt, az üveget is befogta mikor öntöttem, most viszont sokkal hígabb lett és az íze se olyan mint azelőtt, sokkal művibb íze van.


Valaki tud esetleg róla valamit, hogy miért változott ennyit a minősége? Sajnálom, hogy ilyen lett, mert a kedvenc italom volt, ez volt már csak az egyetlen minőségibb málnaszörp az országban, kár érte.



2022. okt. 17. 04:21
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Drágul minden.Bizonyára spórolnak az alapanyagokon...De ha minőségit akar inni az ember,akkor házi málnaszörp.Abban legalább tudja,hogy mi van.Hiszen maga teszi bele...
2022. okt. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
57%
#1 Ok, de honnan szerezzek ilyenkor málnát és mennyiért?:)
2022. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

2


Nyilván nem ilyenkor kell beszerezni.És elkészíteni.Hanem korábban.Eláll az sokáig.No meg a a legjobb ha megtermeli magának az ember.

2022. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
nem csak annak, mostanában mind édesítőszeres vacak lett, vettem egy Szobi bodzát, alig tudom meginni a műíz miatt az édesítőtől
2022. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Mas az ize? Valoszinuleg aszpartam van benne cukor helyett.
2022. okt. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Házilag készült csalán szörp értékesebb, minden hozzá való beszerezhető a mai nap is !
2022. okt. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Már hogyne lehetne most is málnát beszerezni. A folytontermő málna novemberig terem.

Különben lehet termelőtől venni mirelit málnát is.

Ajánlom a málnatermesztős csoportot a facebook-on.


Ha az ár nagyon lényeges, akkor ajánlom szezonális, gyűjthető gyümölcsök beszerzését, és azokból készíteni szörpöt. A hatályos rendelet szerint állami területről napi 2 kg/fő vadgyümölcs/gomba/gyógynövény gyűjthető. Mint a kristálycukor- már ha kapható az adott boltban.


Például most van szezonja: csipkebogyó, galagonya, som, kökény, vadalma, vadkörte, berkenye.

2022. okt. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Továbbmegyek: menta vagy citromfű, levendula szörpöt kóstoltad már?

A menta és citromfű nálam most ereje teljében van, a levendula virágzik (????) nyilván a kedvező időjárásnak köszönhető. Isteni szörpöt lehet belőlük készíteni. Biztos vagyok benne, hogy a környékeden van, akinek van ilyen az udvarán, és ha nem is ingyen, de apróért ad 1-2 csokorral.

2022. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért lett ilyen, mert édesítőszerrel készül már egy jó ideje... Néhány boltban (eddig csak a Metro-ban láttam) és a piroska szörp webshopjában lehet kapni a klasszikus régi cukros verziót, bodza, málna és eper ízekben. Azok finomak, olyan mint az eredeti.
2022. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!