Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a véleményetek a SELF...

Mi a véleményetek a SELF Omninutrition termékekről?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki? Mennyire jó egy BiotechUSA-hoz vagy a Scitec-hez képest? Egyébként tejsavó fehérjéről lenne szó.

2022. okt. 20. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Van olyan jó, mint a Biotech, vagy bármi hasonló. Használtam a Self-től a Micro Whey Active izolátumot. Iszonyatosan könnyen elkeverhető, kicsit sem csomósodik. Nem kell turmix, nem kell keverőkorongos shaker sem, egy kanállal is nagyon lazán el lehet keverni. Talán a legjobban oldódó izolátum amivel találkoztam. A csokis-mogyoróvajas ízben baromira finom. De próbáltam más ízekben is, összességében mindegyik finom, talán (de ez szubjektív vélemény/ízlés) az eper ízű volt az, ami nekem annyira nem ízlett, kicsit erőltetett műíze volt.

Ez amúgy egy svéd gyártó.

2022. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!