Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 29576Ft hogyan osztanátok be...

29576Ft hogyan osztanátok be következő fizetésig élelmiszerre?

Figyelt kérdés

Nov 10.-én lesz fizetés.

Másra nem kell költenem csak élelmiszerre. Sajnos volt egy nagyobb kiadásom és ennyi maradt.

A fagyasztóban van három csomag zöldségmix, hekk filé és mini kakaóscsiga.

Alap fűszerek is vannak.

Vajkrém (két doboz) , ketchup, majonéz, mustár, egy doboz tejföl, erdélyi szalonna, szalámival töltött főtt sonka (egy csomag), egy zacskósleves, két vöröshagyma, két csomag szarvacska, egy kis kuszkusz, két csomag zacskós rizs, olaj, erőspista, fokhagymakrém, egy kilós barnakenyér, 6db tojás

Ezek vannak itthon.

Penny, Coop és Tesco van itt a városban. Leginkább pennybe szoktam járni.

Egy nap háromszor szeretnék enni, az nekem elég.

Hátha van valami tippetek, tanácsotok. :)



2022. okt. 22. 00:11
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, jó dolgokat írtatok!:)

Készítek majd tonhalsalátát, tojásosnokedlit, rántott halat párolt zöldséggel, palacsintát, gombapörit, bolognait, csilis babot. Ezeket több napig tudom enni és le is fagyasztok majd ezt azt. Az elmúlt két napban hideget ettem és volt még maradékom is, nem dobok ki semmit. Elhagytam a felesleges dobozos kávékat, energiaitalt, csipszet. Csak az íze miatt ittam pl az energiaitalt is. Sok vizet iszok és teázok. Naponta három kávé. Nem fogok éhenhalni az biztos. Csupán megijedtem mert mindig többet költök ételre, de ezen változtatni szeretnék. Azt venni ami tényleg kell és amit meg is eszek. :)

2022. okt. 24. 19:56
 22/22 anonim ***** válasza:
40%
Tényleg van, aki ki tud jönni havi 40ből? Én odafigyelek mindenre, de nem megy.
2022. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!