Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit egyek tízóraira és uzsonná...

Mit egyek tízóraira és uzsonnára? Illetve mivel dobjam fel a gyümölcsön kívűl a reggeli zabkásámat?

Figyelt kérdés
2022. nov. 2. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Csinálj finom granolát a tetejére. Pisztaciást, mogyoróst, fahéjas-mezest, stb stb.
2022. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2022. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Magokkal: napraforgó, tökmag, dió, mogyoró. Ezek pirítva is finomak. Egészségesek is, mivel natúr olajokat és sok ásványi anyagot tartalmaznak.
2022. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Joghurtos túrókrém gyumolccsel
2022. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Joghurtba zab, édesítésnek amit használnál (méz, cukor, eritrit…), lekvár vagy gyümölcs bele. Saját ízlésednek megfelelően össze tudod rakni, ha gondolod chia mag vagy bármilyen mag, mint amit fentebb említettek előttem

Sült zabkása is opció lehet

2022. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Zabkásába én bogyós gyümölcsöt, banánt, olajos magvakat (főleg pisztáciát, mandulát és földimogyorót), kókuszreszeléket, chia magot vagy mogyoróvajat szoktam keverni. Néha fehérjét.


Uzsonnára ezeket szoktam: avocado krém, tonhalkrém, hummusz (ezeket zöldségekkel és/vagy abonett el), avocados toast, alma mogyoróvajjal, babapalacsinta zab liszttel, joghurt granolaval

2022. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!