Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyiket szeretitek jobban a...

Melyiket szeretitek jobban a liba vagy a kacsahúst és miért?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 19:04
A kérdező szavazást indított:
liba
kacsa
24 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Amikor még ettem húst, akkor egyértelmüen a libát szerettem jobban, egyszerüen azért, mert jobb íze volt szerintem.
2022. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Csirkét. Nekem se a kacsa, se a liba nem jött be. Ráadásul még drágábbak is, mint a csirke.
2022. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Liba combját, kacsa mellét. :)
2022. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
A libának a combja, a kacsának a melle a jobb szerintem. Előbbiből már vettem is Márton-napra, csak még nem tudom, hogyan készítsem el.
2022. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kacsacomb, nekem sajnos a liba nagyon száraz volt, de annak a mája veri a kacsáét messziről.
2022. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a libamájat. Sajnos mostanság nemigen lehet kapni, pedig itt a Márton-nap.
2022. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kacsát, de csak a combját. A mellét egyáltalán nem szeretem. A mája viszont mindkettőnek jó.
2022. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kacsa. De a libát is nagyon szeretem! :)
2022. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
kacsa,szerintem az íz világa kicsit erősebb,ha jól megvan sütve,egy kis párolt lila káposztával,isteni eledel
2022. nov. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőt szeretem, de nekem a kacsacomb a kedvencem. Azért ha elém tesznek libamellet, vagy libacombot, azt is örömmel fogyasztom el, egyik sem mindennapos fogás nálam. Általában az ára miatt főleg csirkét, sertéshúst szoktam enni, azért sokkal nagyobb gasztronómiai élmény ezek után egy kacsa vagy libahús. Pedig amúgy szeretem a csirkét is, de teljesen más.
2022. nov. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!