Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet Budapesten jó féle...

Hol lehet Budapesten jó féle (Adidas) szalonnát kapni?

Figyelt kérdés

Lehet rendes disznó, gondolom mangalicából nehéz kifogni egy Adidas minőségűt.


Pácolni való kellene, tehát nyers. Hol lehet kapni jó minőségűt, ahol nem 3-4 éves disznókat vágnak/árulnak?



2022. dec. 19. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Lehet én vagyok a tájékozatlan..De mi az az Adidas szalonna?Úgy tudom az egy sportszermárka.
2022. dec. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
XVII.kerület, Rákoshegy. :)
2022. dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Hal van Adidas (csuka).
2022. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi információt találtam erről az "adidas" szalonnáról.Az alábbi receptben említik meg.Ez valami szleng lehet...De, hogy konkrétan melyiket hívják így azt nem írja le pontosan.Csak sejtem..


"Tálaljuk fehér kenyérrel, savanyúsággal, túrós csuszával szalonnapörccel (túrós-tészta jól megpirított füstölt szalonnával (adidas szalonna, az a bizonyos három csíkos...)."

[link]

--------------------------------------------------------------------------Ez nem a kolozsvári szalonna akar lenni véletlenül?

2022. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Milyen az adidas logója? Csíkos. Nos, nekem is hus-zsir-hus-zsir-hus-zsir kellene. És nem kolozsvári kell. Én akarom bepácolni. De multeven rafaztam, mert öreg disznót adtak el nekem.
2022. dec. 19. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!