Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A szaloncukrot el lehet...

A szaloncukrot el lehet tárolni karácsonyig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megmaradt vagy 4-5 kg szaloncukrom. Többféle ízben. Szeretném eltenni jövő karácsonyra. Hogyan lehetne úgy tárolni, hogy elálljon? Pl ha vákumfóliázva elteszem eláll? Hűtőben? Vagy hogy ajánljátok?


2023. jan. 7. 21:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Aha, akkor, nem az volt, vettél 2 kilót, majd ha jönnek a rokonok elfogy. Aztán jött az első rokon, ő is hozott cukrot, a második is jött, az is hozott, szóval szép lassan összejött. Figyel, tedd be a hűtőbe, vagy fagyaszd le, vagy add oda valakinek!
2023. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Darius- ***** válasza:
100%
19-es amikor irtam még nem volt ott. Én is megjarom igy, hogy megcsinalok / megveszek valamit, mert jonnek at és nem kell nekik, aztan megmarad.
2023. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Az a szaloncukor, ami nem fogy el hamar, kár tartogatni akárhány karácsonyig, függetlenül hogy eláll e.


Anyósom betegsége a hulladék szaloncukrok kilós tételben történő vásárlása, nálunk is itt áll kupacban. Nem tudom mit kezdünk vele mert nem fogy. Ha Milka vagy bármilyen ehető típus lenne, akkor már elfogyott volna... Szóval lehet hogy nem kapunk ételmérgezést jövő karácsonykor tőle, de hogy nem lesz finomabb az tuti .

2023. jan. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
79%
Hát amik nekünk vannak már most sokkal rosszabb ízűek :/
2023. jan. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ezt a mentalitást elítélem. Felvásárolod az összes szaloncukrot, csak mert olcsó, és azon gondolkodsz, hogy mihez kezdj vele, így elvetted a lehetőséget másoktól, akik esetleg rosszabbul állnak anyagilag, és gyorsabban elfogyott volna ha mondjuk fél kilós kiszerelésűek. Sajnos sokan játsszák ezt.
2023. jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Meg is èrdemled, hogy rád poshadjon. Megveszed csak mert akciós. Gondolom kristàlycukor és liszt is hegyekben àll nálad.
2023. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

#26

Nem, nincs cukrom se lisztem. Nem tudtam hozzá jutni

2023. jan. 8. 18:59
 28/31 anonim ***** válasza:
61%
A járvány elején nem spájzoltál be 100 tekercs wc-papírt meg 50 kiló lisztet?
2023. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Max fél évet állnak el, máshogy enm tudod tárolni. Esetleg fagyasztani, de pl zseléset nem, töltelékfüggő
2023. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

#28

Nem spájzoltam be! Szokásosan. Vettem az Auchanban mindig egy 16 darabos wc papírt, oszt annyi. Mikor elfogyott mentem venni megint. Lisztet sem vettem nem tudom hány kilót. Itthol mindig 2 kg van a lisztből, cukorból ha úgy van 3 (kávé, tea stb)

Szerintem a wc papír, liszt, cukor és a szaloncukor közt van némi különbség! A szaloncukoron nincs árstop, annyit veszek belőle amennyi jól esik. Cukorból nem!

2023. jan. 9. 11:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!