Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Olcsó élelmiszer beszerzési...

Olcsó élelmiszer beszerzési helyek Budapesten?

Figyelt kérdés

Sajnos az áremelkedést nagyon megéreztük, ezért kérlek írj olyan helyeket, ahol olcsón lehet vásárolni.


Általában akciós termékeket veszünk, próbáljuk nézni a piacokat, hátha ott olcsóbb néhány zöldség - gyümölcs beszerzése. Előre főzünk napokra, nem veszünk rágcsát, extra ételeket. Időnként használjuk a Munch alkalmazást, és ha mázlink van, a multiknál néha elcsípünk néhány leárazott terméket.


Te hogyan spórolsz?


Jöhetnek olyan helyek/éttermek is, ahol zárás előtt leárazottak az élelmiszerek amik megmaradnak, vagy olyan boltok/piacok, ahol jó áron lehet vásárolni.


Helyileg Budapesten.


Köszi, ha segítesz! :)



2023. jan. 8. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Munch, illetve a boltok a közeli lejáratú dolgokat még olcsóbban adják. Még azok között szoktam szétnézni, hátha van valami amire szükségem van.
2023. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Kínai. Apám futár, gyakran betéved különböző kínaikba, és nem egyszer úgy jött haza este, hogy hozott valamit. 400 ft-os tonhalsaláta, hozott 10 db-ot (szerintem ugyanazt a félét láttam 800-ért a Spárban). Máskor sima tonhalkonzervet, 10-en valahánydarabot 300 ft környékén. Megint máskor tizenvalahány 350 ft-os babkonzervet (paradicsomos és csípős, mindkettő fajta finom volt).


Én csak a közeli nagyobb kínaiba járok, ott kb 400 ft-ért látom azt a nápolyit, amit a Spárban 6-8 körül. Sokkal drágább.


A fent említett dolgok akciósak voltak, de emelkedéssel sincsenek olyan árban, mint a Spár, Príma, bármi más. Az ilyen helyeken érdemes körülnézni, lehet találni jó dolgokat.

2023. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
91%

Ecofamily is egy olcsón bolt, de amúgy piacok, kínai boltok, közeli lejáratú termékek (fagyóba akár), nagy kiszerelésben vásárolni: 5kg-s rizs pl.

Ezek mellett mi előre írjuk a listát, hogy mit eszünk a héten, figyeljük az akciókat, kevesebb húst eszünk, több rizst, burgonyát, főzeléket. Otthon készítjük a nasit: pogácsa, sajtos süti, édességek, müzli..

2023. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Penny de néha valami olcsóbb a Lidl-ben mindig figyelni kell az akciókat, mi több helyen vásárolunk be, nem egy boltban. Itt annyiból jó hogy közel vannak ezek egymáshoz nekünk: penny-lidl-aldi-tesco. Jobbat nem tudok, én most megyek vissza dolgozni Hollandiába, éltem már ott tavaly voltam látogatóban és nincsenek ilyen durva árak..
2023. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a segítséget!

4-es: Ha nem bánod, a Hollandiai élet/munka kapcsán, pár kérdés erejéig, írhatok neked privátot?

2023. jan. 8. 18:32
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Most találtam: cashmap.hu

Össze van gyűjtve, hogy mi melyik boltban mennyi. Ha olyan helyen laksz ahol sok fél bolt van akkor jól jöhet.

2023. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kővér lajos utcánál lévő aldiban zárás elott felaron van a pekaru. Lehet mas aldiban is, ott biztos
2023. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, mindenkinek ment a zöld! :)
2023. jan. 10. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!