Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Érdekel miért nincs az ársapká...

Érdekel miért nincs az ársapkás termékekből soha?

Figyelt kérdés

Azért nincs soha elég árspakás termék, mert kiadják, hogy - például - naponta 6 kiló csirkemellet tehetünk ki az ársapkásból, mert havi szinten milliós veszteséget csinál a legkisebb bolt is az ársapkás termékeken, összesen.

A közhiedelemmel ellentétben a kormány egyáltalán nem kompenzálja az ársapkából adódó veszteséget a boltok felé, a veszteséget a boltoknak kell benyelni (ahogy ez a benzinnél is volt a benzinkutak esetében is).

A Spar-nál dolgozom, nem városi legenda, ez tény. Nem tudom volt-e már, csak el szeretném oszlatni a kétségeket. Van áru, csak vissza kell tartanunk felsőbb utasításra.



2023. febr. 1. 14:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Tagnap én is csodálkoztam hogy van ársapkás tojás, eddig nem volt.

Általában szokott lenni a legtöbb csak limit van.

2023. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Ársapkás Alispán ***** válasza:
100%
Ez már nem újság.
2023. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Múltkor vásároltam ársapkásat, azt mondta az eladó hogy csak ennyit adhat belőle mert a kormány nem enged többet.
2023. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy mennyit vehetsz belőle amikor van, az meg egy másik, hogy mi mennyit tehetünk ki. Ez utóbbi egyébként nem teljesen szabályos, de a törvényi előírást betartjuk: minden nap van kint az ársapkás termékekből. Ennyi az előírás röviden. De nem tehetünk ki sokat, mert veszteséget generál.
2023. febr. 1. 14:53
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
4 ok, értjük.
2023. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%
Lidlben mindig van minden
2023. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

1. Ezt kinek írtad ki? Épeszű ember tudja, a gyogyós meg úgyse tud olvasni.

2. Ki nem szarja le az ársapkás termékeket, amikor egyiket sem szoktam venni? Normális dolgokra nincs ársapka

2023. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%

" De nem tehetünk ki sokat, mert veszteséget generál."


Dehogy generál veszteséget. Van haszon azon is. Csak nem annyi. Mellesleg ti a Sparban rohadjatok el, a sátán szolgái vagytok. Mert a nem ársapkás termékek meg háromszor annyiba kerülnek, és van pofátok ehhez asszisztálni.

2023. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Mi a kérdés? Amit leírtál az evidens az első naptól kezdve.
2023. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

Kaptatok 50 kiló csirkemellet.

Kirakjátok mind egyszerre, egy óra alatt elviszi két vevő.

Kiraktok 5 kilót, elviszi 10 perc alatt két vevő. Megint kiraktok ötöt...


Mennyivel több a veszteség az egy óra alatt, és a 10 óra alatt eladott 50 kiló között???

2023. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!