Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A vaníliás ízesítésű összetett...

A vaníliás ízesítésű összetett élelmiszerekben, miből készülnek azok a fekete szmötyik?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 19:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Pont erre irányul a kérdésem. Tudom mi az a vanília és biztos nem az van benne, ezért kérdezem hogy mi az a fekete cucc akkor?
2023. febr. 7. 13:22
 12/16 anonim ***** válasza:
A vaníliát nem kell őrölni! A 150 forint az mekkora adag és milyen típusú joghurt?
2023. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hogy a viharba ne kéne őrölni. Teljesen mindegy, hogy milyen joghurt maradjunk témánál. Nem ez a kérdés
2023. febr. 7. 13:49
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

Te most miért vagy neveletlen? ha mindent jobban tudsz, akkor tanfolyamot nyiss, ne kérdést írj ki!

Én életemben nem halottam még olyant, hogy a miután a vaníliarúdból kikaparjuk a magokat, azt őrölni kellene.

Az etilvanilinben nincs nincs vanília, viszont pontocskák sem.

Rovarok sem darálva, mint valaki írta.

2023. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Légyszi ne személyeskedj, én se tettem! Bocs ha valamiért sértőnek találtad az írásom, én csak kíváncsi vagyok a válaszra és mellőzni szeretném a cinikus buta válaszokat, amik eddig jöttek.
2023. febr. 7. 19:19
 16/16 anonim ***** válasza:
52%

Mi a cinikus buta abban, hogy a vaníliamagok aprók és feketék. Nem kell őrölni. Ezzel mi bajid van?

A bogaras válasz valóban marhaság.

A vanília drága, etilvanilinnel szokták helyettesíteni.

Ebben mi bántó van?

Azért kérdeztem, hogy milyen joghurt, mekkorA adag, Hogx ki tudjam deríteni, mi van benne.

150 forintossal nem találkoztam már nagyon régen. 150 grammossal igen.

2023. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!