Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen az a bolti levesgyöngy,...

Milyen az a bolti levesgyöngy, milyen ízű, finom?

Figyelt kérdés
2023. febr. 27. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Én krémlevesekbe, tojáslevesbe használom. Tésztafélék, szárított hagyma, pírított kenyérkocka között találod meg. Az ízét nemigen tudom leírni, ha szárazon ropogtatod kemény, ha beleteszed a levesbe akkor felpuhul.
2023. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

Erre így nem lehet felelni, mert ez egy levesbe való tésztaféle. Készíthető házilag és sok tésztagyár palettáján is szerepel. A bolti száraztészta.

Finomnak nem kell lennie, hanem semlegesnek. Legalábbis én még senkitől nem halottam olyant 66 évem alatt, hogy jaj de finom ez a cérnametélt, jaj de ízletes ez a csigatészta, isteni ez a csipetke. Ez sem más.

2023. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

#2 levesgyöngyről van szó, miről beszélsz? 😂


Szerintem finom, de ez ízlés kérdése.

2023. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
3. Próbáld már meg értelmezni azt amit olvasol, kedves!
2023. febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem a százalékomat féltem, de meséljétek már el, mi nem tetszik az írásomban?
2023. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Most egészen őszintén! Ez valami szórakozás nálatok? Vagy mi?

A levesgyöngy az egy tészta, amit levesbe tesznek. Pont. Szóljon, aki mást tud?

Nem egy adott termék, amit minősíteni lehet. Olyan, mintha azt mondanám, milyen íze van a virslinek? Melyiknek?


A levesbetétnek nem feladata, hogy különösebben íze legyen. Semleges.


De nyomjatok erre is bátra pirosat!

2023. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
annyit tudtok mellébeszélni hogy nemigaz. egy sótlan kiszárított kenyérdarabkára hasonlít leginkább az íze
2023. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Azt hittem, hogy van mondjuk paprikás, sonkás, hagymás, ilyesmik. :) Megláttam ma a bolt felső polcán, de nem vettem meg, lehet mégis csak veszek holnap.
2023. febr. 27. 18:07
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit talán a natúr kukoricapehelyhez hasonlítanám csak gömb alakú és keményebb. Folyadékban felpuhul.
2023. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Fel nem fogom mi folyik ez alatt a kérdés alatt. A kérdező azt hiszi ez egy snack, az egyik válaszoló azt hiszi cérnametélt. Bolondok háza ez az oldal.
2023. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!