Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A joghurtot meg szoktátok...

A joghurtot meg szoktátok melegíteni vagy egyből eszitek ahogy kiveszitek a hűtőből?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 1. 22:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Létezik olyan hogy valaki megmelegíti?? De miért? Hiszen annak az állaga hideg környezetben olyan amilyen. (nem kötekedés miatt kérdezem, hanem tényleg érdekel az oka, hogy valaki miért melegíti meg)
2023. ápr. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Nagybátyám felesége (többszörösen kitüntetett gyerek szakápoló) melegítette mindig, kefirt is, joghurtot is. 😂
2023. ápr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekem hidegen ízlik úgyhogy nem melengetem.
2023. ápr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%

Hidegen csak !

Amúgy létezik olyan ökörállat, egysejtű, amőba, véglény, aki megmelegíti a joghurtot ? Az eszem megáll komolyan mondom .

2023. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%
Eszembe se jutna megmelegíteni.
2023. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerencsés, aki bármit megehet hűtőhidegen :( Nekem elég egy kis hideg tej, üdítő, bármi, és két napig nem tudok nyelni.
2023. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%

A kérdés kapcsán felmerült egy másik kérdés.

Történik-e valami átalakulás a joghurttal hő hatására?

Nem tudom, soha nem melegìtettem, de az aludtejből melegítés hatására túró és savó lesz.

A joghurt nem azonos az aludtejjel, de nem tartom kizártnak, hogy annak is megváltozzon az állaga, ha felmelegítik ((természetesen nem szaba hőmersékletre)

Ez csak egy közbevetőleges kérdés, a lényeg, hogy a joghurt számomra hűtő-hidegen sokkal élvezhetőbb, mint szobahőmérsékletre langyosítva.

2023. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
82%
Csakis hidegen.
2023. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
72%
mindig hidegen eszem, bár anyukám kiskorunkban mindig feltette még az actimell-t is a radiátorra, hogy ,,meg ne fázzon a torkunk,, huhu de nem szerettem langyosan
2023. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!