Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Konzerv vagdalthús ehető a la...

Konzerv vagdalthús ehető a la nature, úgy, ahogy a dobozban van? Tehát további feldolgozás nélkül?

Figyelt kérdés

Per pill nincs semmi élelmiszer két kis dobozos vagdalton (lengyel gyártmány, nincs márkaneve) és kenyéren kívül. Sütésre, főzésre nincs lehetőségem itt, ahol most lakom, csak egy mikrohullámú készülék van.

Régen a papám "gyűjtögette" a löncshúst, mindig volt otthon pár doboz, de magában én soha nem ettem meg, csak kisütve, rántva vagy beledolgozva valamibe.

Szoktatok ilyen enni, jobb híján egyáltalán ehető?



2021. okt. 1. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az késztermék.
2021. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Háát, a szükség nagy úr, ha nagyon éhezem, biztos meg fogom enni.:) Azért halogatom, mert még nem korog a gyomrom, ellenben találtam egy cikket erről, és mit mondjak, nem hozta meg a kedvem..

[link]

2021. okt. 1. 21:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Konzerv vagdalthús ehető a la nature, úgy, ahogy a dobozban van. Tehát további feldolgozás nélkül. Azért egy kis kenyér és paprika/paradicsom/stb. jo hozzá.
2021. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fűszert kívánni fog, de ehető.
2021. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején sorkatonaként a seregben szinte minden másnap az volt vagy a reggeli vagy a vacsora. Pont úgy ehető ahogy pld. a májkrém.

Én egyébként a mai napig használom pld. melegszendvics-krém készítéshez.

Tehát kb. 40 éve eszem ( persze nem naponta), úgyhogy nem kell mindent elhinni.

2021. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#2: Meghoztad az étvágyam ezzel a cikkel egy jó kis rántott löncshúshoz :) Régen rengeteget ettünk, csak aztán elkezdték felszójázni a löncsöket, úgy meg már nem volt jó kirántva. A sütőkolbászokat is így cseszték el, pedig milyen finomak voltak.
2021. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajnos pár napos kenyéren kívül semmi nincs.:( A vagdaltat is kaptam, ilyen fajtát én sosem vettem. Az a vicc, hogy kicsi üzemi konyhán dolgozom egyedül (lakhatásért cserébe), úgyhogy azt eszem, amit főzök (nem én találom ki a menüt), de ma kis adagot készítettem (ez volt az instrukció), csak egy fél tányérnyi jutott holnapra. Ha azt ma megeszem, hétvégére nem marad semmi.

Azért megnyugodtam, hogy éhen nem kell halnom, ha van vagdalt. Köszi!

2021. okt. 1. 21:41
 8/10 A kérdező kommentje:
5-ös.: Igen, azt tudom, hogy a katonaságnál nagyon ment a "gyíkhús", talán épp ez miatt nem kívántam meg soha..
2021. okt. 1. 21:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ebben a cikkben nem klasszikus löncsöket kóstolnak nagyrészt, az összenyomható májasdoboz már egy más szint, az inkább májkrém alternatíva. A különleges ilyen-olyan fantázianevű vagdaltak megint más kategória az ízesítésekkel.

A sima klasszikus löncs/vagdalt ehető magában (a cikkben is azokat hozták ki jónak lényegében).

Én csóróegyetemista koromban mindig főtt rizzsel kevertem össze, megszórtam egy kis fűszerrel, hamis rizses hús féle lett belőle. :)

2021. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Megettem és nem volt rossz!

Nem bírtam tovább, nagyon éhes voltam. Ez egész más, mint a papa féle löncshús, kellemes illata van és rózsaszín, nem kenhető, mint a májkrém, de nem is húscafatos. A cicának is ízlett.:)

2021. okt. 1. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!