Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A mirelit hamburger húspogácsa...

A mirelit hamburger húspogácsa meg tud romlani?

Figyelt kérdés
Nemrég találtam a fagyó alján egy fél zacskó hamburger húspogácsát. Megnéztem a szavatosságát, azt írja, hogy 2022.július 31-én járt le. Végig a fagyóban volt, tehát esélye sem volt felolvadni az elmúlt kb. másfél évben. Fogyasztható még?

#hamburger #mirelit #Lejartszavatossag
2023. júl. 8. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Meg.
2023. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer kipróbáltam, egy éve lejártat sütöttem ki és se állagra se ízre nem volt más, illetve bajom sem lett tőle, de nem ajánlom senkinek hogy ennyi idő után próbálja mert lehet csak szerencsém volt (ilyen böhöm vastag fasírtszerű hulladékból volt amit én nem neveznék hamburgerhúsnak, egyszerűen nem találni sehol olyan kis vékony retro--t mint amit büfékben még néha kapni)
2023. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Minden további nélkül meg lehet enni! Sokkal régebbi fagyasztott húst megettem már.
2023. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Meg bizony. Azt ugyan nem tudom, mennyivel a lejarati ido utan, ami csak egy kitalalt datum, de biztos, hogy nem szorakoznek ezzel. Plane ha nemcsak a sajat egeszsegeddel jatszol es masnak is adsz.
2023. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A folyamatosan - 18 C fokon tárolt hús, húskészítmény soha nem fog megromlani, azt ugyanis életképes és elszaprodó baktériumok okozzák. Ez mínusz 18 fokon soha nem történik meg. A minősége romlik, illetve az élvezeti értéke mindinkább csökken.

Érzékszervi vizsgálatot tarts - nézd, szagold, kóstold - mielőtt megeszed!

2023. júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez csak egy év nem másfél.Egyébként valószínű ehető még.
2023. júl. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

A szavatosság valóban egy éve járt le, viszont maga a termék már minimum másfél éve a fagyasztóban van.


A válaszokat köszönöm mindenkinek, mivel csak egyedül fogyasztanék belőle, kipróbálok egyet. Aztán ha nem jó, kidobom az egész csomagot, annyira azért nem nagy tétel.

2023. júl. 9. 10:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fagyaszta volt végig akkor semmi baja nincs, nem lehet .
2023. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!