Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Munch tapasztalatok?

Munch tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most talaltam rá az appra és sok jót hallottam róla viszont érdekelne hogy mennyire ér meglepetés? Mármint tényleg megéri, mindig jó a csomag tartalma, legyen az hűtős termék vagy cukrász süti?

#Munch #Csomagtartalma
2023. aug. 6. 23:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez függ eleve attól, hogy milyen üzlet. A mi Sparunk zöldség-gyümölcs részlege kriminális mindig tele van penészes, rohadó áruval. Tőlük sose vennék, mert ha ez teljes áron kint van még, akkor nem vagyok kiváncsi mi az ami olcsó és kidobandó.

De pl. egy ilyen puccosabb zöld üzletből meg annyiért adták volna a szikkadt kovászos kenyeret, ami több napos volt (a csak kovásszal készülő kenyér tovább marad friss) hogy még drágább volt mint mikor attól veszem, aki nekik süt és nem feketén adja ő sem, kapok számlát. Ja meg egy penészes citrom volt még.


A fonnyadt még oké lenne, vagy aznap lejár, de olyan cucc, ami lehet fagyasztani, vagy még úgyis jó, de azért hogy nem sül le a pofájáról a bőr, hogy messziről virít hogy tiszta penész az egész és pénzt kér érte.

2023. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!