Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért romlott a szaloncukrok...

Miért romlott a szaloncukrok minősége?

Figyelt kérdés
Olyan olcsó, jellegtelen, ízelen maszlag lett a legtöbb

dec. 3. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

A profit miatt.

Ne vedd meg, ilyen egyszerű. Simán meg lehet lenni nélküle is, de még jobb, ha saját magadnak készítesz!

dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem romlott.

1. Ma elsősorban olcsóbb szaloncukrokat gyártanak, mert a magyarok végtelenül szegények, nem fognak több ezer forintos kiló áron minőségi szaloncukrot venni. Ettől függetlenül ugyanúgy kaphatóak minőségi szaloncukrok, csak nem kerülsz kapcsolatba velük.

2. Öregszel.

2./a. Évről évre romlik az ízérzékelésed, egyre kevésbé érzed az ízeket.

2./b. Folyamatosan változik az ízlésed. Egy gyerek képes lenne csak édeset enni édessel, egy felnőtt meg sokkal inkább értékeli a keserűbb vagy komplexebb ízeket.

dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz 600 forintos áron, de van 16 ezerért is. Azért 3-5 ezer körül már elfogadhatóak.
dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a Milka es a Stühmer egész jó.
dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem ízlik az olcsó, ne vedd az olcsót. Végy drága szaloncukrot, és olyan ízesítésűt, amit más édességek esetében is kedvelsz.
dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek romlik a minősége. A minél több profit érdekében nemcsak az árakat emelik, hanem összetevőkből is egyre rosszabb minőségűeket szereznek be.
dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Talkummal (töltelékanyaggal) van tele, kakaómassza, színezékkel sötétítve.

Érdekes, de a fogadnak egyébként nem is tesz annyi kárt mint a "tisztességes" szaloncukor, pláne a klasszik, rohadt kemény.


Várom már a fogorvosok ajánlásával készült szaloncukrot. :) Bár szerintem ők azt a keményet ajánlják. :)

dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szaloncukor nélkül egész jól meg lehet lenni, főleg, ha nincs kisgyerek, aki előtt villogni kell a karácsonyfával.

Én bevásárláskor megkívántam a Lidlben, vettem egy csomag zseléset (piros csillogó papírban voltak a cukrok). Eskü, olyan íze volt, mint amikor visszajön a gyomorsav:(((


Amúgy nálunk már nincs kisgyerek, karácsonyfát sem állítunk (egy gonddal kevesebb), de a Stühmer oldaláról szoktam rendelni szaloncukrot ilyenkor. Magamnak a fehércsokis-pisztáciásból, férjemnek pedig valami feketeerdei félét. A Stühmer hozza a szintet.

dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is az anyagok miatt lehet egyre silányabb
dec. 4. 16:58
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az anyagok miatt! A fönökség miatt. Azt raknak bele amitől a legnagyobb profitjuk lesz. A felhasznált anyag nem tehet semmiről. Ha megveszik a hulladékot aranyárban, hát akkor minek gyártsanak normálisat? Teljesen igazuk van.
dec. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!