Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik áruházláncnál érdemes...

Melyik áruházláncnál érdemes húsokat venni?

Figyelt kérdés
Hol van jó minőségű, friss hús nagy választékban? Csirke-, marha- és sertéshús érdekel elsősorban. Helyben csak Penny, Coop és Spar van, de már volt rossz tapasztalatom mindegyikkel.
dec. 16. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiknél van.
dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
A három közül a Spar és a Penny üzletekben van jó választék.
dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Spar-nál jobban szeretem mert előhűtött nem pedig vákuumos vagy tálcás.

Sőt most láttam hogy a csirkemell filé is nem 5 kg-os csomagolt hanem rekeszes előhűtött

dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül Spar, bár itt pl a Spar és a Bara nincs egymástól 100 méterre, de ég és föld a kettő. Mondjuk a Bara árai nem épp az átlagfizetéshez igazodnak...
dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Spar szerintem jobb ha ár nem számít, mert az elő hűtött jobb mint a vákuumos szerintem, én érzem azt a vákum szagot rajta, meg nyálkás stb...

Nem feltétlenül rossz, csak kinézetre nem szép!

dec. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
74%
A penny-vel már többször is jártam rosszul már romlásnak induló húsokkal. De ez biztos máshol is előfordul.
dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És ezeken kívül van jobb? 20-30 km-re már van Tesco, Aldi, Lidl, és hajlandó lennék oda is elmenni. A Sparral volt eddig legtöbbször problémám. Lehet, hogy ez csak helyi probléma, de azt tapasztaltam, hogy már az eladók se tudják, hogy a hűtőpultban melyik a friss és melyik a régi hús. A régebbire rápakolják a frisst, aztán lutri, hogy épp melyik kerül a zacskóba, csak itthon derül ki, hogy szaga van. A Pennybe meg már vettem olyan vákumos marhahúst, aminek nem volt marha íze. Már főzéskor gyanús volt, hogy nincs marhapörkölt illata, de az íze se hasonlított semmire. Nem romlott volt, de az biztos, hogy nem marhahús volt, úgyhogy 1,5 kiló ment a kutyáknak.
dec. 18. 10:10
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
LoL
dec. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Biztos, hogy ekkora probléma megvenni 1 kg húst...?
dec. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
25-30 kilót vennék.
dec. 18. 10:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!