Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vajon lehet most ettől valami...

Vajon lehet most ettől valami bajom? Kismama vagyok.

Figyelt kérdés

Hétfőn vettünk ilyen Riso tejberizst. Ahogy pakoltuk be a szatyrokba , biztosan valami kibökte a tetejét, de nem is vettem észre. Ma reggel ,ugye péntek van, gondoltam, megeszem. 4 kanál után jutott eszembe, hogy vajon lehet -e baj abból, hogy megsérült a tetején a fólia hazafelé és bár 4 napig a hűtőben volt, lett-e baja, úgyhogy nem is ettem belőle többet. De azért aggódom, mert 33 hetes kismama vagyok és amúgy sem szeretnék egy kis szalmonellàba belefutni.

Szerintetek?


dec. 22. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Hát neked még kár gyereket vállalni, ha ennyire képtelen vagy gondolkodni!

Semmi baja sincs a joghurtnak, ne légy már ennyire hipochonder!

dec. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem joghurt, tejberizs, és amúgy figyi azért kismamaként sokkal több dologra oda kell figyelni. Nem is értem miért jó az,hogy itt semmit nem lehet megkérdezni, mert normális stílusban senki nem tud válaszolni egy normálisan feltett kérdésre. Nehéz lenne némi empátia, tényleg?
dec. 22. 08:38
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, nem lesz bajod. Teljes biztonsággal megeheted. Ha mondjuk felnyilt foliaval leesett vna a parkolóban akkor nem mondanám ugyanezt (bar en akkor is megennem de az nem szamit). De igy hogy csak a szatyraitokban volt meg a ti hutotokben semmi baja es neked se lesz
dec. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hármas!
dec. 22. 09:18
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha hűtőben volt semmi bajod nem lesz.
dec. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
dec. 22. 09:38
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Lehet.
dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Na azért aki felhívja a figyelmedet a te eltúlzott szorongásodra, kérdező, az neked nem árt, hanem használ. Az nem ellenség, hanem barát. A normálisat meghaladó szorongás a felhasadt tetejű tejberizzsel ellentétben árt a gyereknek.
dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, kérdező, értem hogy aggódsz, de ennyire ne legyél már para, különben simán elcs.szed a gyereked életét.


Az egy hűtőben tárolt tejberizs, nem a napon felejtett felvert tojás. Lazíts...

dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!