Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Elég volt így megmosni a...

Elég volt így megmosni a jégsalátát terhesen?

Figyelt kérdés

Szódabikarbónás langyos vízben, aztán folyó langyos vízben.

Mindenhol azt olvasom, hogy nagyon alaposan kell és csak hideg vízbe, most mit csináljak az étellel ?



jan. 18. 06:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
9: Nekem például nem sikerül megérteni. Élelmiszerről beszélünk. Nem cigi, nem alkohol, ehető élelmiszer, amit nyersen is lehet fogyasztani. Mégis mi bajotok lenne tőle? Ha akarsz, még carbonara tésztát is ehetsz ha jól van elkészítve. Technikailag még a tatár beefsteak is mehetne, de az azért már meredek, mert ahhoz nagyon jó hús kell.
jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még mosni sem szoktam. Leszedem a külső leveleit és földarabolom.
jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerencsétlen gyereked, ha már most ilyen szrokon parázol, mint egy SALÁTA... :(
jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Minek a szódabikarbóna? Ecetes vízben kell megmosni minden zöldséget, gyümölcsöt terhesként én így jártam el.
jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!